Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apám állandóa...

Mit csináljak ha apám állandóan a múltammal "vág p*fán"? És ha visszamerek szólni, hogy fejezze be akkor még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Nyáron összejöttem a neten egy 16éves fiúval és rá egy hónapra úgy döntöttünk,hogy találkozunk... Találkoztunk(persze szüleim tudtak róla,hogy kivel találkozok) Aztán rá egy napra jött ami nem hiányzott nekem.. A fiú össze futott a volt barátnőjével és az átölelte mondta neki,hogy újra szeretne vele járni.. Mikor felmentem msn-re éreztem,hogy valami nem stimmel aztán nagy nehezen kinyögte,hogy mi a helyzet.. Aztán kezdődött az egész,hogy bunkó volt,nem érdekelte semmi az se ami nekem fontos volt meg még egyéb dolgok,persze ezt arra fogja,hogy ő most átment(lesz**ok mindent,csak a haverok meg a rock) Rá pár napra elég bunkó módon dobott azzal az ürüggyel,"már nem szeretlek úgy mint régen"(de azért a randi után egy nappal mondta:nem akarlak dobni,meg magamat se átverni stb..) Nem telt el egy hét apa és anya kérdezősködni kezdtek én persze nem mondtam semmit.. Aztán egyszer elmondtam,hogy dobott és milyen ürüggyel... Apa meg elkezdte mondani,hogy tudta,hogy ez lesz stb.. Mikor meg veszekszünk akkor meg azt vágja hozzám,hogy mit akarok én mikor még az első barátom is dobott,egy semmirekellő tróger vagyok,fogjam be a szám és ne merjek vissza szólni mert "belemászik a képembe és nem emlegetem meg"-.-"
2010. szept. 28. 22:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 15/L
2010. szept. 28. 22:33
 2/13 A kérdező kommentje:
*és azt megemlegetem bocsánat a helyesírási hibákért...
2010. szept. 28. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Fenyegesd meg hogy elmondasz anyukádnak akármilyen titkot amit édesapád nem szeretne hogy elmond neki :D ha tudsz valamit. Bántani nemhiszem hogy mer :P 15/F
2010. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy igazi tahó !
2010. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Anyunak hiába mondom.. Igen apám egy igazi tahó persze mikor megmondják a szemébe akkor neki áll feljebb ésosztja az észt...
2010. szept. 28. 22:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
édesapád olyan szigorú mint az enyém azt hiszi katona vagyok szó szerint direkt úgy is nevel megmondta -.-
2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
=/
2010. szept. 28. 22:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Drága apukád egy paraszt.

Az ilyenek szoktak vinnyogva menekülni, ha nem egy gyerek, hanem egy felnőtt férfi áll előttük.

2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
adsz egy msn-t?ott kényelmesebben tudnák beszélni erről,persze csak ha teis akarsz. első voltam :D
2010. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd hnp utolsó válaszoló mert mennem kell mert már itt izél nekem,hogy alvás... jóéjt mindenkinek!:)
2010. szept. 28. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!