Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vesztem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vesztem a barátnőmmel mert állandóan dolgozik suli végett is csak hétvégén vagyunk együtt most meg itt a nyár is alig tudunk talalkozni mert allandoan dolgozik és még neki áll feljebb szerintetek? 20f

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A vendéglátás már csak ilyen!

De úgy gondolom, hogy amikor megismerkedtetek akkor is ezt csinálta. Így fogadtad el! Akkor most mi a baj? Gondolom, hogy Ő is szívesen lenne inkább veled mint a pult mögött! De Virág elvtárs óta tudjuk, hogy "az élet nem egy habos torta"!

2017. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
pont hogy akkor még nem ezt csinálta mert még sulis és csak most kezdte el . ha megint jön a suli akkor meg hétvégén ott lesz ? akkor meg azért nem tudok vele találkozni az meg már milyen .
2017. júl. 30. 21:06
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

De hát mire számítottál?Milyen lesz a felnőtt élet?Van számtalan olyan család,akik direkt kérik magukat ellenkező műszakba,ergo egész héten nem látják gyakorlatilag egymást,hogy a gyerekeket felváltva tudják gondozni.

Sajnos,ez erről szól.Nem lehet mindenki irodista napi 8 órában,állandó szabad hétvégével.

2017. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem vagyunk még 30 40 évesek hogy családosak vagyunk vagy bármi az már megint más lenne ha együtt élnénk .
2017. júl. 30. 21:13
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
jobban jár ha megszabadul tőled
2017. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Így nem is lesztek azok..legalábbis nem együtt..
2017. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"hát én sem vagyok hülye"

Én ebben nem vagyok annyira biztos.

Amúgy szerintem is szakítsatok, de nem azért, mert éretlen és önző vagy, akit elvárná, hogy mindenki az ő kedve szerint ugráljon. Barátnőd pedig egy valódi FÉRFIT érdemelne, aki legalább olyan alapvető dolgokkal tisztában van, hogy az életben vannak bizonyos kötelességeink is, amiket teljesíteni kell, ha valaki nem akar nincstelenné válni. Ilyen mondjuk a munka.

A pultos munkáról meg aki nem teljesen gyépés, az tudja, hogy részben idényjellegű munka, ahol nem azonos a terhelés az év minden szakában. Nyár van, turistaszezon, az emberek ilyenkor mennek nyaralni, ebből adódóan ilyenkor van a vendéglátóipari egységekben a legnagyobb forgalom, és nem mondjuk egy ködös novemberi héten. Ezt felfogni nem kell különösebben nagy IQ.

De mondom, szakítsatok, aki annyira nem képes, hogy megbecsülje a keményen dolgozó barátnőjét, annak nem való barátnő.

Mellesleg lehet, hogy ha te is egy kicsit többet törődtél volna az életed megalapozásával, akkor most nem azon a szinten állnál, hogy alapvető összefüggéseket sem vagy képes megérteni és felfogni. Arról már ne is beszéljünk, hogy egyetlen mondatot nem tudsz helyesen leírni, talán nyavajgás, meg a barátnőd inzultálása helyett inkább tanulj kicsit. Rád fér.

2017. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha ehhez még fődhöz is vernéd magad, akkor lenne az igazi show! :)
2017. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Oké, de milyen válaszokra vársz? Mit lehet erre érdemben reagálni? Neki fontos a munkája, és ezt megsínyli a kapcoslatotok. Van ilyen. Vagy oldjátok meg, vagy hagyjátok az egészet. Nincs olyan, hogy neked vagy neki van igaza. Ez a helyzet, oldjátok meg, ba­szki.
2017. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit helyesebben írnál, azt hinném, hogy az én volt barátom vagy.

Ugyanezért dobott, mert volt pofám dolgozni suli mellett, nyáron pedig túlórákat vállalni, hogy majd később, ha az óráim miatt kevesebbet tudok járni, akkor se pusztuljak éhen, esetleg legyen miből elmenni a barátommal szórakozni, étterembe, nyaralni... Mert nem, nem várom el, hogy mindig ő állja a számlát!

Őszintén, akkor ez nagyon fájt, mert tényleg szerettem, de azóta már csak röhögök ezen. Annyira különböző a mentalitásunk, hogy egyébként se jött volna össze. És azt hinné az ember, hogy egy lány depresszív lesz pár nappal a szakítás után, de rajtam valami eszméletlen megkönnyebbülés lett úrrá, hogy végre nem őrlődöm a főnököm elvárásai és a szerelmem elvárásai között.

23/L

2017. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!