Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyben vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom (47 éves én 20) tegnap a semmiből kezdett froclizni velem, belém kötött, csapkodta az ajtókat, falhoz vágta az ételt, miközben evett. Nála volt a kés, s elkezdett felém jönni velem, én meg csak hátráltam, csöndbe lettem. Majd kérdeztem mit tettem, miért dühös, miért csinálja ezt. Majd mondta: akkor elkezdjem bunyózni? Én mondtam nem lenne újdonság (egyszer már agyonvert lett egy enyhe agyrázkódásom tőle), mire felém jött, én megint hátráltam, majd leadott két pofont. Ezután elment, éjfélre hazajött, ma hajnalban elment, s azóta se jött meg, hálistennek. Gondolkodtam távoltartási végzésen, de szinte esélytelen. Mit tegyek?

2017. júl. 30. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Ne szórakozz, hogyhogy esélytelen ? Kórház, látlelet, rendőrség, tanuvallomás. Otthon meg zárcsere.

31/f

2017. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semmi nyoma nincs a két pofonnak, az agyrázkodásos eset meg januárban történt, ezért nincs esélye.
2017. júl. 30. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat (OKIT)


Telefon: 06/80-20-55-20 (éjjel-nappal)

www.bantalmazas.hu

e-mail: okit@ncsszi.hu


Az ország egész területéről ingyenesen hívható Telefonszolgálat a hozzátartozók közötti erőszak (párkapcsolati erőszak, a gyermekbántalmazás, illetve a háztartáson belül a rokonok, családtagok által elkövetett erőszak), prostitúció- és emberkereskedelem áldozatainak segítésével foglalkozik.


Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen Egyesület (NANE)


Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 0680/505101 Hívható: este 1822 óra között.


A NANE 1994 januárjában alakult azzal a céllal, hogy segélyvonalat indítson bántalmazott nők részére. A segélyvonalra, amely mind a mai napig az egyetlen célzott telefonos szolgáltatás e téren, immár nyolcadik éve érkeznek a hívások az ország minden részéről.


forrás: [link]

2017. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már gondoltam arra, hogy felkeresem a NANE-t, de valami visszatart, nem tudom, mi.
2017. júl. 30. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodas hianya. Szoval ideje lenne elkezdeni k-urva gyorsan. Vagy megvarhatod, amig egyszer szetcseszi a fejedet a falon.
2017. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb agyonver....ne hagyd
2017. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem játék! Ne gátoljon semmi, hívd fel őket! Kórházban akarsz kikötni?
2017. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, veszélyben vagy. es most kene megragadni az alkalmat, összepakolni a legfontosabbakat es eltűnni onnan.
2017. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ő lakik nálam, nem én ő nála, de amikor ki akarom dobni erősebb nálam és mindig marad, vagy ha elmegy, visszajön.
2017. júl. 30. 21:30
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%
Olyat tehetsz, hogy kirakod a ház elé a cuccait. Zárcsere, és ha neked támad, vagy az ajtód előtt replikázik, akkor rendőrt is hívhatsz. Akkor lesz jegyzőkönyv is róla, és kérhetsz távoltartásit is.
2017. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!