Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszélyben a kapcsolatunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyben a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve vagyok együtt barátnőmmel, nem egy helyen lakunk. Ennek ellenére mindig elhalmoztam szeretettel, jó voltam hozzá, nagyon boldog volt a párkapcsolatunk, minden este beszéltünk amíg nem egymással voltunk. az elmúlt 1 hónapban megváltozott, egyre kevésbé keresett, minden ismerősére tudott időt szánni, de rám nem. az agyára ment hogy érdekel mi van vele, miközben ő nem akart velem beszélni. A jelenlegi helyzet pedig olyan hogy szünetet kért tőlem pedig semmi rosszat nem csináltam, már nem is nyaggattam. Szerintetek ez a kapcsolat vége lesz vagy van esély rá hogy hiányozni fogok neki újra?
2015. máj. 17. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek annyi.
2015. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek valószínűleg vége :(
2015. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már nem akar veled lenni, nem szeret.
2015. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért nem mondta meg nekem nyíltan? kértem legyen őszinte ha nem úgy érez mint régen mondja meg. erre azt írta hogy "egy darabig hagyjam békén" :/
2015. máj. 17. 20:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a segítőkész válaszaitokat
2015. máj. 17. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért kér időt, mert szüksége van időre. Ennyire egyszerű, ha tudná, hogy dobni akar, egyszerűen dobna és kész.

De nem, még bizonytalan nem biztos, hogy elakar veszíteni. Adj neki időt, meglátod mi fog történni, és ha szeretne veled továbbra is együttlenni akkor, egy jó kiadós beszélgetés elejébe néztek, ahol megbeszélhetitek a kapcsolat problémáit, kinek mi nem jó stb. Ez fontos.

Ha úgy dönt, hogy nem akar veled lenni, akkor legyél erős és áll odébb. Akkor nem szeret, és legalább lesz neked is esélyed olyat találni, aki szeret. :)

2015. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha időt kért,akkor igen valószínű,hogy tisztába akar lenni a saját érzéseivel kapcsolatban. Nem biztos,hogy unna téged,de az igen,hogy esetleg többletmunkája akadt,vagy az otthoni körülményei nehezebbé válhattak vagy bármi olyan ami sok idejét és energiáját emésztheti fel és nem akar erről beszélni.A magad részéről ritkíthatod a beszélgetéseket.Engem nagyon idegesítene ha minden találkozásnál csak arról beszélgetnénk a partneremmel "mi van velem?". Ha ritkábban találkoztok akkor próbálj meg valami programot szervezni kettőtök számára:kirándulás,mozi,múzeum látogatás stb....azt neked kell tudni,van-e közös érdeklődési körötök. Hagyd meg neki,hogy Ő tiszteljen meg téged annyira,hogy elmondja neked az elmúlt időszakban milyen jó illetve milyen rossz dolog történt vele. Találkozásokkor igen jól esik a hölgyeknek legalább egy szál virág!!!!
2015. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az időt kér bármit jelenthet, de általában nem jót.


Az optimista válasz persze az, hogy végig akarja gondolni a dolgokat.


Sajnos általában inkább a pesszimista forgatókönyv jön be, hogy vagy nem meri elmondani, hogy vége, és abban bízik, hogy leesik magától neked, esetleg megoldódik más módon magától.


Vagy már van kiszemelt, és szeretné megnézni relatív kockázatmentesen, hogy ott működne e a dolog, addig te vagy a tartalék terv.


Nem ismerem a párod, nem tudom mennyire felnőtt, nem tudom mit reagálna, de pusztán abból kiindulva, hogy mit láttam ilyen esetekben kb az utolsó kettő a befutó, de kívánom neked, hogy ne így legyen!

2015. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész Válaszokat. Igen nehéz időszaka van, mert most érettségizik. Csak nem tudom megérteni hogy ha én minden baját elfogadtam miért nagy kérés a napi beszélgetés egy jó kapcsolatban :/ valami oka csak van hogy már ennyit nem kérhetek tőle míg haverokkal még mindig szórakozik meg nekik írogat. :(
2015. máj. 18. 13:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah és ha ilyen vitás helyzet alakul ki annyira makacs, hogy nem tudok vele egy "üljünk le beszéljük meg" dolgot kezdeményezni
2015. máj. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!