Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem túléli az adósságokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem túléli az adósságokat?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal. Mikor megismerkedtünk már akkor voltak adósságai. De közös erővel fél év alatt megoldottuk. kifizettük a végrehajtót. De most újra, régi gyerekkori hülyeségek miatt nyakán a végrehajtó. Nem tudom, hogy képes leszek-e így élni. Minden terveinket: gyerek, család, ház eltolni 10 évvel. Szerem őt, s segíteni akarok. másrészt lehet önzően hangzik, de nem akarok lemondani az álmaimról . Mit tennétek ti? 23/L
2017. júl. 31. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem jönnék össze olyannal, aki a saját h..lyeségéből nem tanul, adósságban él már fiatalon a h..lyesége miatt.

Gondolom nem lakásra kellett. Na erről ennyit.

Aki felelőtlen, nem tudja kezelni a pénzt, az a későbbiekben se fogja tudni kezelni.


A te döntésed, hogy mit választasz.


Azonban vedd nagyon figyelembe: az ő problémája NEM A TIÉD!!!!!!!!!

2017. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt is mérlegelni kell, hogy a párod esetleg nem csak azért van-e veled, mert segítesz neki kikerülni a csávából. Viszont neked kell tudni, mennyit bír a kapcsolatotok, és hogy a régi hibáit nem követi el újra. Mert szerintem ilyenkor az a legveszélyesebb, hogy a jövőben is simán újra adósságokat halmozhat fel.
2017. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te fél éves kapcsolatban kifzeted más adósságát?

Nem kis teljesítmény.

Össze sme jöttem volna vele.

2017. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nektek nem terveitek vannak hanem álmaitok.Álmodozni meg bárkivel lehet.
2017. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, max. talalt egy hulyet, aki fizeti a faroksagait. Az ilyen ember 30x evesen is pont itt fog tartani, szoval told meg ki azt a tiz evet egy 20-sal.
2017. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyúl Cipő. Ennél az alaknál még velem is jobban járnál, pedig nem vagyok hozzád illő életkorban. Másként fogalmazva: Érzed, hogy probléma van. Mire számítasz? Gondolod az úriember nem fog egész életére egy csődhalmaz maradni? Mit tud neked nyújtani? Jól nyal? Nyerő. Mivel én utálok. Nagy a farka? (Lehet nagyobb mint az enyém.) El tud vinni Mallorcára? (Mert én igen. Főleg ha tudod fizetni a részed, de anélkül is) A tanácsom élvezzd velem a nyarat ( ha nem vagy sokkal randább, a mesebéli Vasorrú Bábánál ) és keress valakit, aki nem csődtömeg. Amennyiben nem találsz: Inkább vegyél apukádnak egy elektromos vőt.
2017. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondjuk jó lenne tudni milyen adósságok.

provident vagy szabad felhasználású hitel a bulizásra és egyéb hülyeségekre.

vagy valakinél kezességet vállalt, esetleg a szülők rángatták bele a pénz felvételbe.

2017. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én össze sem jövök olyannal, aki adósságokban uszik... minek?
2017. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!