Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt olyan hogy telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt olyan hogy telefonon szakítottál/szakítottak veled?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat után például,és élőben nem is zártátok le ?
2017. aug. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs alkalom szóban elintézni, akkor marad a telefon/internet. Nincs ezzel gond. Ha az egyik fél itthon él, a másik a munka miatt külföldön és nem úgy alakulnak a dolgok, akkor nincs gond. Viszont ha van lehetőség rá, akkor inkább személyesen.
2017. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem szakítottak,1,5 hónap után.

Meg volt egy exem aki egyhuzamban 4-5 héten keresztül fújogatta le a tandíjat,én meg meguntam a műsorát és Messengeren írtam,hogy további sok sikert a pár keresésben,mert én tovább nem tűrök.

2017. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tandíjat=randikat
2017. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másfél év után emailben, magyarázat nélkül, letiltott mindenhol és nem vette fel a telefont se. Soha nem is találkoztunk többé.

Ez kb 5 éve volt, de néha még álmodok róla, mert rohadtul felcsesz a lezáratlanság. És amúgy ezt egy 40 feletti pasas tette meg. Röhej.

2017. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 hónap után sms-ben szakított velem egy pasi.

Igazából csak szexre kellettem neki, sejthettem volna már korábban is, voltak azért jelei. Volt egy nőgyógyászati beavatkozásom, ami miatt nem lehetett pár hétig szex. Ezt mondtam neki, látszólag elég jól fogadta, aztán másnap írt egy sms-t, hogy nem illünk össze, blabla.

Hát, gondolhatod, hogy mennyire kiakadtam. Felhívtam, és mondtam neki, hogy legalább akkor telefonon beszéljük meg, ha már tegnap személyesen nem akarta mondani. Hebegett-habogott, hogy nem illünk össze, meg ilyen habos duma. Ami végképp odab....ott, hogy azt mondta, hogy igazából nagyon megszeretett, lehet, hogy nem is tud elfelejteni, akkor 1 hónap múlva majd felhív. Mondtam neki, hogy soha a büdös életben nem akarok hallani felőle. Persze 1 hónap múlva azért csak írt, hogy hogy vagyok. De nem is válaszoltam neki.

A sors iróniája, hogy pár hónap múlva összejöttem egy fiúval, akiről kiderült, hogy ennek az embernek a beosztottja. Titkoltuk egy darabig, de persze, hogy megtudta, ki is rúgta rögtön. Kicsi a világ.

Szóval szerintem aki sms-ben szakít az egy gerinctelen ember.

2017. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!