Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az az ok, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az az ok, ami miatt utoljára szakítottál vagy veled szakítottak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én szakítottam: drog, alkohol, el nem köteleződés


velem szakítottak: anyagi és családi helyzet

2015. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Azt hiszem most fog megtörténni. :(


Várok egy férfira akinek sok az amit tőlem kap érzelmileg.Bár nem ő mondja, de én ezt tudom.Már nem elég a telefon, már szükség lenne a találkozásokra.

De elfoglalt.


Nincsenek okok, csak félreértések és nem tudjuk megbeszélni, mert ő ott én itt a távolság miatt nem tudunk személyesen beszélni.

Pedig ebben a helyzetben a szemtől szemben érdemelné mindkét fél.

2015. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára mikor én szakítottam: Nem éreztem, hogy fontos lennék a másik félnek, mint kiderült nem is voltam.
2015. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Végső ok: találkoztam valakivel, aki teljesen lenyűgözött.


Az, hogy ez miért történhetett meg... Rettenetesen különböztünk, már nem voltam szerelmes, csak megszokásból voltam mellette (bár még magam sem voltam ezzel tisztában), buta volt, nemtörődöm, bár egy csomó ideje lett volna- meg nekem is- és még közel is laktunk, sosem találkoztunk heti 2-3 alkalomnál többször, és azok se tartottak 3-4 óránál tovább... Ésatöbbi, sorolhatnám. Röviden: a kapcsolat is rossz volt, és ő sem volt az igazi partner. Ebben a helyzetben ismertem meg a jelenlegi párom, rádöbbentem, hogy így nem jó, szakítottam, összejöttünk, már össze is költöztünk, és életem legjobb döntésének tartom, hogy továbbléptem :)

2015. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen azt mondta, hogy nem vagyok elég jó neki - valamivel finomabban, de a lényeg ez volt.

Előző barátnőmmel én szakítottam, nem voltam szerelmes, nem éreztem jól magam vele.

2015. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utoljára azért, mert kiderült, hogy a szabadidejében szextárskeresőkön barátkozik (mert az ugye arra való).

Aztán nem sokra rá bevallotta, hogy korábban nem volt neki egyetlen normális kapcsolata sem, és csak qrvákkal volt együtt.

De ami igazán felnyitotta a szemem, amikor megmondta, hogy senki előtt nem akarja, és nem is fogja felvállalni a kapcsolatot, mert fél hogy mit szólnak mások ha kiderül, hogy barátnője van, így 25+ évesen...


Velem még nem szakított senki, mindig én mondtam ki hogy vége.

2015. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam mellete nő lenni,méz kibontakozni sem hagyot.
2015. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utoljára én: nem szerettem, idegesített


utoljára velem: olyan szakaszában volt az életében, ahol nem volt szüksége rám, talán hátráltattam is kicsit (nagy korkülönbség, más életstílus)

2015. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utoljára én: nem alakult ki köztünk szerelem, csak egy fellángolás volt, amibe beleéltük magunkat hirtelen. Nagyjából 2-3 hétig tartott.


Utoljára velem: nem volt szerelmes belém, más nőre vágyott, így engem csak kihasznált mialatt én beleszerettem. Ez 8 hónapig tartott, de konkrétan kimondva csak 1-2 hétig voltunk ténylegesen együtt..

2015. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hát szerencsémre eddig engem max a nyitottságom miatt küldtek el 2x, mert volt hogy alaptalanul is azt hitték rólam, hogy megcsalom a párom. Olykor más pofázott bele, máskor tényleg félreérthető volt, de amikor magyarázkodnom kell, mert nem hisznek nekem, nálam az a vége... Így volt ez 2-szer.

Legutóbb pedig a nem összeillő szexuális szokások, illetve annak döntő hiánya miatt szakítottam.

2015. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!