Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig hányszor szakítottál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hányszor szakítottál, és hányszor szakítottak veled? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok,éppen ma lett vége a 4 hónapja tartó kapcsolatomnak. Az az érdekesség hogy ma lettünk négy hónaposak szóval furcsa érzések kavarognak a fejemben. Tehát lényegében a szakítás oka az volt hogy pár napja ő kezdeményezett egy szakítást a féltékenysége miatt meg a teljes bizalom hiánya miatt, én küzdöttem a kapcsolatért aztán láttam hogy tényleg szakítani akar így hát hagytam. Aztán eljött utánam bocsánatot kért könyörgött hogy vegyem vissza és hogy ő még mindig szeret meg stb. Megbocsájtottam neki, legalább is ezt hittem aztán rám tört ez a nyomasztó érzés, egyszerűen nem éreztem azt hogy ez valaha lehet még olyan mint régen. Ezért felhoztam neki a témát hogy ő mit érez mit gondol, és közös megegyezés alapján szakítottunk de most még is fáj de közben azt is érzem hogy egy hatalmas teher esett le a vállamról. Veletek volt már hasonló és ami az eredeti kérdést illeti " Eddig hányszor szakítottál, és hányszor szakítottak veled,?" erre a kérdésre is szeretnék válaszokat kapni, illetve még arra hogy Szerintetek/nektek mennyi idő volt talpra állni a kapcsolat után? köszi:)
2013. ápr. 13. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig 1 kivételével mindig én szakítottam
2013. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 6-szor szakítottam, velem 2-szer szakítottak.

Ilyen pár hetes/hónapos szakítások után nem tartott semeddig a talpraállás, mivel nem voltam szerelmes.

2013. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3x szakítottam én és 1x szakítottak velem.

21L

2013. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

veleme eddig 4szer szakítottak. Ebből kettő pár hónap után, max pár napig volt fura de nem szenvedtem.

A másik kettő 1-1 éves kapcsolat volt azok nagyon fájtak és kellett egy jó fél év mire új kapcsolatba tudtam kezdeni. De 3-4 hónap mire túlléptem kb

2013. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az igazán komoly kapcsolatokban én szakítottam. ez eddig 2. a komolytalanok engem dobtak, de azt lehet jobb is, ha nem bánom. bár bennem volt a mi lett volna ha... érzés.


talpraállni nem volt vészes egyik után sem, már olyan stádiumban voltak, amit nem lehetett volna helyrehozni.


a 3. komoly kapcsolatomban élek immáron 5 éve, nagyon szeretjük egymást a párommal, összeillünk :)

2013. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer szakítottak velem - tinikapcsolat volt még, pár hónapra rá megint együtt voltunk. Egy fél évre rá én szakítottam végül megint, mert beláttam, hogy ez tényleg működésképtelen.


Ezen a kapcsolaton hamar túlléptem (pár hónap alatt, 1.5 évig jártunk), mert a végére már kihűltek az érzéseim, gyakorlatilag nem volt min túltennem magamat.


Ezután két év után megint én szakítottam, majd olyan egy év alatt tettem túl magam rajta teljesen lelkiekben, és 2 évre rá lett új párom, vele együtt is élünk.


A másik kérdésedre választ adva: igen, az első kapcsolatomban pont ezt éreztem, hogy már nem a régi és nem is lesz soha, ezért szakítottam végleg.


A másik kérdésedre: egy kapcsolat után emberfüggő és helyzetfüggő, hogy mennyi talpra állni, sokat számít, hogy hogyan mentek szét, mennyi időt voltatok együtt, kinek a hibájából történik a szakítás, szeretitek-e még egymást, stb.

2013. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:)
2013. ápr. 13. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Legelső kapcsolatomnál én szakítottam. Akkor kettős érzés volt bennem, mert tiniszerelem ellenére sokáig voltunk együtt, és bár nekem jobb volt egyedül, nem illettünk össze, mégis is egy részem nagyon ragaszkodott és nem tudta elengedni.

A második kapcsolatom esetében engem dobtak, elég megalázóan. No, ezt már szörnyen viseltem, teljesen összeomlottam. Hetekig sírva aludtam el, már csak attól is könnyen szöktek a szemembe, ha rágondoltam. Nagyjából fél évig ment ez, csak utána kezdem talpra állni.

18/L

2013. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Óóó:| köszi:)
2013. ápr. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!