Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez? Mit tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2 év után 3 hónapja szakított velem a barátnőm,együtt laktunk,minden nap vele aludtam. Úgy éreztem 3 hónap után hogy túl vagyok a szakításon és elkezdtem randizgatni. Volt egy lány aki nagyon megfogott és jól éreztem magam vele nagyon. Majd a 4. Randi után nálam aludt és teljesen szétestem. A volt barátnőm kezdett hiányozni,nem volt jó érzés úgy együtt aludni mással akit nem szeretek és nem éreztem jól magam. Lehet hogy még belül mindig nem vagyok túl a szakításon? Hogy tudnék így újra kapcsolatba lenni valakivel? Azért azt csak nem mondhatom meg hogy ameddig nem foglak szeretni nem alszok veled együtt. Mi lenne a megoldás? 25/F
2017. aug. 1. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehet, hogy előjöttek a régi emlékek (mivel előtte az exeddel aludtál együtt), de szerintem ez a flashback el fog múlni. Egy idő után egyébként felértékelődnek az emlékek is - veled szerintem ez történt.


21/L

2017. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Én a helyedben csak nagyon lassan mennék bele új kapcsolatba. Mondd meg a lánynak, hogy neked most egy az együtt alvás túl korai volt és, hogy nem szeretnéd elkapkodni a dolgokat. Ha normális és tényleg tetszel neki megértő lesz. És csak akkor közeledjetek egymás felé komolyabban, amikor már kialakultak benned érzelmek iránta. Nem feltétlenűl szerelemre gondolok.
2017. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!