Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket érdemes csinálni:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SirRasor kérdése:

Melyiket érdemes csinálni: kamuszöveggel odamenni a lányhoz beszélgetni vagy csak rámosolyogni, akár hosszabban is és megvárni mi történik?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és eléggé félénk, de ma összeszedem az összes bátorságomat. Járok egy olyan helyre, ahol eléggé össze vagyok zárva lányokkal, tehát a hely már adott...már csak a tökéletes módszer kéne :)
2008. máj. 21. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

beszélni, beszélni, beszélni


a nőknek az agyuk az egyik erogén zónájuk.

2008. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy kamuszöbeggel? ha jó benyomást akarsz elérni, csak magadat add. nem kell kitalálni semmit. és tényleg sokat beszélgess. sok sikert ;)
2008. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak őszintén. Mert ha rájönnek hogy kamuztál, akkor elterjed a híred, hogy csak hazudsz és az elég kellemetlen lesz. Add önmagad, és semmi gond nem lesz.
2008. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal! :)

Biztos hallottad már, hogy 'A Kommunikáció hatalom." Nos, ez a közhelyszerű mondás a párkapcsolatok terén is vitathatatlanul bizonyította az igazát!

Úgyhogy le a félénkséggel, és éljen a beszéd! :)

Sok sikert! ;)

2008. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na azért valljuk be, a lányok többsége inkább a nagydumás srácokat kedveli, mégha nem is 100 amit mond
2008. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

ha A LÁNYról van szó, akkor nyilván felkeltette valamiért az érdeklődésedet.

én a helyedben simán kezdenék azzal, hogy nem vagyok túl bátor az ilyen szitukban, de nagyon sokáig utálnám magam, ha meg sem próbáltam volna megszólítani a becses hölgyet. ezek után megkérdezném, hogy jutalmul a bátorságomért eltöltene-e velem egy italnyi időt, amit persze én adok ajándékba jutalmul azért, mert volt oly tündér és végighallgatta fikázás nélkül a nyitómonológom. az ital persze mindenképpen jár. :)

ha "igen" a válasz, akkor nyitnék azzal, hogy mi keltette fel annyira az érdeklődésemet benne, ami miatt bevállaltam egy esetleges visszautasítással járó súlyos égést.


mindez persze csak akkor működik, ha a belépőd minden szavát komolyan gondolod és látszik rajtad, hogy őszinte vagy. ha így teszel, akkor egy jóérzésű lány nem fog beégetni durván, még akkor sem, ha pasija van. ha meg beéget, akkor bizonyítványt adott arról, hogy egy tapló.

2008. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Atya Isten én nem tudok sokat beszélni :S Mondjuk érdekes dolog, mert neten eléggé nagydumásnak számítok és ha kell, órákig nyomom a hülyeséget, de valamiért élőben ezt nem tudom átvinni..Egyébként a kamuszöveg alatt nem hazugságot értettem, mindig őszinte vagyok (:P), hanem olyan nyitást, aminek a józan ész szerint nincs sok értelme, de azért mondom. Pölö: szia szép napunk van (ez a lehető legrosszabb példa..mind1) és egyéb közhelyek, amik 4 kilóméterről is ordítanak arról, hogy csak kifogások, hogy beszélhessek a lánnyal :)


Oh és köszönöm a sok hozzászólást, ezek után valamit fogok kezdeni az élőbeni beszédkészségemmel :P Bár azért tuti van olyan lány is elvétve, aki nem a nagydumás pasikra megy és azért a zsák is megtalálja a foltját..Írta valaki feljebb, hogy a hazugságok úgyis kiderülnek stb, tehát most egy olyan érdekes helyzet áll fent, hogy ha megpróbálok nagydumás lenni de nem jön össze, mert alapból nem vagyok olyan, akkor végülis az is átverés, mert nem önmagamat adtam...világos:P

2008. máj. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!