Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy neki rossz legyen, de mégse én legyek a hisztis, gonosz rbc?

Figyelt kérdés
a barátom megcsalt, ő nem tudja, h tudom, és amikor utoljára találkozunk, valami hatalmas fájdalmat akarok neki okozni anélkül, hogy kidobnám. azt smsben fogom, ennyit érdemel az a kis gyík.
2010. máj. 23. 14:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
biztos, hogy megcsalt, vagy csak az egyik butus barátnőd találta ki, mert látta beszélgetni egy lánnyal a discoban?
2010. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Lásson téged egy másik, szemlátomást erősebb pasival! (hirtelen ez jut eszembe)
2010. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
az elsőnek adok igazat
2010. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

nem, tényleg biztos, h megcsalt.

am tudom, h a kérdés alapján egy buta 13 éves kislánynak tűnök, de kíváncsi vagyok, hogy ti hogy bszntk ki a barátotokkal, ha tudnátok, hogy ilyen szemét.

am jó lenne az erősebb pasis, csak nem ebben a helyzetben.

találkozunk(ő nem tud semmit), és kettesben leszünk. így szeretnék fájdalmat okozni neki.

2010. máj. 23. 14:48
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerinted egy bosszú neki fáj jobban, vagy neked?


Akármennyire is megbántod, neked az lelkileg jobban fog fájni, még ha ezt nem is akarod elfogadni.


Ha tényleg megcsalt, akkor nem érdemel annyit, hogy foglalkozz vele. Lépj tovább, ahogy egy nőhöz illik.


20F

2010. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
sz.pás közben harapd le a tökét, az elég fájdalmas lenne
2010. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

1. 14:54 köszönöm.

2. te is tudod, hogy nem fizikai fájdalomra gondoltam...

2010. máj. 23. 14:55
 8/29 anonim ***** válasza:

Mond azt neki hogy nem szereted.És ha elkezdi verni a nyálát mond meg neki h tudod h megcsalt úgy hogy kocc.

(már ha ott akarod hagyni,de sztem tuti ott)

2010. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez erdekes kerdes! A rohadt kis szemet, ha tenyleg megcsalt akkor azt erdemli!

Igazad van, semmi hiszti, siras rivas. Ebbol tudni fogja, h nem vagy egy hisztis tyuk, akinek o volt a mindene. Azt kell ereznie, hogy oriasit, hatalmasat vesztett, es az eletben meg egyszer mar nem lesz olyan szerencses, h ilyen lanyt talal. Szoval, h ezt elbszta.

Szerintem mindenkeppen vedd fel a legjobb rucid, amiben nem tunsz tul kirivonak, viszont szexi. Legyel nagyon szep :) szep termeszetesnek hato smink, csillogo haj :). Beszelgess vele, csokold meg, hogy neki jo legyen es beizguljon meg egyszer utoljara :) muhahaaaa

Aztan esetleg kerdezz ra: "Megcsaltal mar valaha?"

Figyeld a reakciojat, hogy hazudik e. Vagy bevallja? Mondjad meg neki nyugodtan, hogy nagyon szeretted, de tudod, h megcsalt, ezzel elvesztette a bizalmadat, szoval viszont latasra, baratok meg lehettek. Ha tenyleg szeretett es a megcsalas csak egy kis kaland volt neki akkor szenvedni fog, es nem lesz kepes a baratod maradni, melletted lenni beszelgetni, de hozzad nem erni.. szenvednie kell!!! Es ne adj neki masodik eselyt, aki egyszer megtette, megteszi ujra. Foleg, ha rakerdezel, es letagadja szemrebbenes nelkul.

Meltosaggal setalj ki a kapcsolatbol, hiszen talalsz ezer jobbat, aki nem csal meg :)

Tenyleg, honnan jottel ra, h megcsalt? Meselj!

25/L

2010. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt neki, hogy bocs, de tegnap lefeküdtem egy iszonyú jó pasival, és rájöttem, hogy te béna vagy az ágyban
2010. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!