Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4-5 éves távkapcsolat, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 éves távkapcsolat, valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt távkapcsolatban 2-3 hetente találkozunk és sajnos ez még így lesz elég sokáig.

Valaki járt hasonló cipőben? Hogyan oldottátok meg és tartottátok fent egymás érdeklődését?

22L



2017. aug. 2. 17:41
 1/10 A kérdező kommentje:
a tipikus "távkapcsolat nem kapcsolat, nem tart sokáig" féle kommentekből nem kérek köszönöm.
2017. aug. 2. 17:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre nincs semmi trükk...beszéltek annyit, amennyi jólesik, ha már nem érdekel a másik, akkor meg nem kell erőltetni. Ennyi.
2017. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ti jól érzitek így magatokat? Ha igen, akkor csináljátok azt, amit eddig. Ha nem, akkor meg beszéljétek meg, hogy mi a probléma és mit tehetnétek. Pontosan mi is a probléma egyébként?
2017. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En tavkapcsolatban elek egy masfel eve kb. 3 ezer kilometerrel (meg egy ferfivel is, persze :)), de 5 evig nem csinalnam. Biztos, meg lehet oldani, de (en most 22 eves vagyok) 26-27 eves koromig biztos nem rekednek meg ebben a helyzetben, mert oke, hogy szeretjuk egymast, de rengeteg olyan szitu van, amivel csak a mindennapok soran szembesulunk. Lehet, hogy nem is tudnank egyuttelni pl. Ez inkabb deruljon ki meg az elott, hogy az egesz fiatalsagomat elpazaroltam. A helyzetedben inkabb emiatt aggodnek.

Mekkora a tav egyebkent? Miert nem megoldhato meg ilyen sokaig az ossze(bb)koltozes?

2017. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyetemisták vagyunk messze egymástól szakváltás nem megoldható.

A problémám az, hogy félek ezektől az évektől, hogy nem tartunk ki egymás mellett.

Barátom szerint fiatalak vagyunk és ő addig nem akar közös jövőt ameddig nincs fix állás, karrier és be nem fejeztük az egyetemet.

2017. aug. 2. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tudtad előre, hogy 4-5 évig távkapcsolat lesz, akkor szerintem hülyeség volt belemenni :/ Én most randizgatok egy sráccal, vele, ha most összejövünk, kb másfél évig leszünk távkapcsolatban, az nem sok. De 4-5 évet biztos nem vállalnék be.

21L

2017. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi 4 és fél éve 200 km-es távkapcsiban vagyunk párommal.

Mikor megismerkedtünk, akkor én még fősulis voltam, az első fősuli végén, majd utána még 2 évet ráhúztam egy másikon egy másik szakon.

Idén márciusban összeköltöztünk volna, de családi tragédia miatt elhalasztottuk.

Mi minden héten jobb esetben tudunk talizni a két város között félúton, amikor meg mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

Ő 33F, én 26N.


Minden csak rajtatok múlik, máson nem. Beszéljetek sokat skype videón és oldjátok meg, hogy legalább egymáshoz el tudjatok menni.

És miért nem lehet a két város között félúton talizni? Minek kell 2-3 hetet várni?


"Barátom szerint fiatalak vagyunk és ő addig nem akar közös jövőt.."

Na, ez a baj, én már itt szakítanék! Mi az, hogy nem akar közös jövőt..csak ha,.. nem feltételekhez kéne egy párkapcsolatot kötni!

Jobban tennéd, ha szakítanál, bocsi. De nem attól lesz egy kapcsolat működőképes, hogy ha valakinek fix állása lesz.

Még nem érti a srác, hogy mi a kapcsolat lényege.

Megkímélheted magad és a drága idődet!!!!

2017. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi közöttünk 30km távolság van. Hétvégente szoktunk találkozni. Néha két hetente hétvégén.

8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt. De még mindig ott tartunk ahol az első hónapban.....szóval sehol. Sajnos nincs változás, semmilyen előre lépés a kapcsolatunkban.

2017. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párom és én 1000km, de fél év után összeköltöztünk.


Unokatesóm és (most már) felesége között 1800 km volt, ők 2 évig kellett külön legyenek.


Egyébként nem lesz elég, mi majdnem szétmentünk a kedvessel, annyira felőrölt minket a dolog. sszevitatkoztunk és ugye három ország távolságból nem annyi a megbeszéés, hogy felülök a buszra.

A kövi találkáig rettegtem, hogy el sem jön, de akkor én ültem volna fel az első vonatra, hogy megbeszéljünk mindent.

2017. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, megérdemlitek, h ez kell nektek :D
2017. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!