Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van tapasztalat ilyenben? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tapasztalat ilyenben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én 2 éve kapcsolatban vagyunk, távkapcsolatban, nem könnyű így, de megoldjuk a rendszeres talit (havi minimum 1 hét együtt) Nagyon jó a szex élvezzük is ám, az elmúlt hónapokan már kevesebbszer fekszünk le egymással. megértem, ő is fáradt, nem lehet mindig mint a nyulak ez oké. Na de az elmúlt 2 hónapban semmit se szexeltünk! Ő azt mondja azért mert nem varázsütésre megy ez... oké megértem, de nekem hiányzik a szex rohadtul. Tudom, tudom beszéljem meg vele ezt a dolgot hisz kettőnk közt lesz csak változás, ám ha én ezt témába hozom, és nem szemre hányom hanem megbeszélni szeretném, akkor ő van megsértődve, és kikelve magából engem állít be bűnbaknak, hogy ne erőszakoskodjak, és fogjam fel, hogy ez nem csak úgy megy. Hiába próbálom megbeszélni egyszerűen nem lehet!Azt hiszi mártírt akarok magamból csinálni, holott csak igénylem, tőle igénylem! Rohadtul frusztrált vagyok emiatt, nekem kell a szex, nem akarom megcsalni (sose csaltam meg) én szeretem őt, de ez így nagyon nem jó nekem, teóriák születnek bennem, hogy miért nem akarja, az önbizalmamat is dobhatom a kukába stb... Kérlek adjatok valami tanácsot, valai értelmeset a "beszéljétek meg"-en kívül! előre is köszi!

2016. okt. 13. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez, nem is megbeszélés kérdése. Nem kívánja a szexet, vagy nem kíván téged, évekig beszélhettek róla.

Azért az kiderülne, mi változott, talán lehetne lépni.

Nehéz vissza hozni, hogy kívánjon.

2016. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emogott tobb van, mint faradtsag. Mi lehet? Ezt kene megtudni. Ha ket honapja eroszaknak veszi a kozeledesedet, az nem egy egészséges lelkivilagra utal:(
2016. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a f.aszságot. Én is sokszor fáradt vagyok, de ha a párom kezdeményez soha nem mondok nemet. Mindig nekem is megjön a kedvem. Ráadásul két év után. MI 10 év után többet szexelünk. Pláne hogy alig vagytok együtt.. Szerintem már nem szeret.
2016. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmi rosszat amiatt, hogy így reagáljon rám, ha lent vagyok minden oké, mozi, koncert séta, vacsora stb.. próbálok minden olyan dolgot és élményt megadni neki ami egy normális kapcsolatban elvárható, nevetünk, beszélgetünk, csak a szex az nuku
2016. okt. 13. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak megszokàsbol van veled és elvan veled ennyi!Én megkérdezném tőle hogy szerelmes e beléd esetleg nem e nyomulnak rà és igy próbàlja leplezni hogy rögtön letàmad és veszekszik!
2016. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor most mit lépjek?
2016. okt. 13. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Rádúnt, nőként mondom ezt. Nem tehetsz semmit.
2016. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És akkor most szakítsak vele? Attól jobb lesz? Kapok mástól szexet, úgyhogy közben ez miatt meg összetörik a szívem, nem is kívánnám úgy a szexet senkitől miközben odáig vagyok a szerelmemért akit emiatt hagynék ott :O :(
2016. okt. 13. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:

9 eve vagyunk egyutt a pasimmal, nalunk is neha eltelik ugy 2 honap, hogy nem sexelunk

elotte meg mi is mint a nyulak

most miert nem? Nem tudom, az eletkor, a munka, a stb. DE! es ez egy nagy de, mi ezt megbeszeljuk. Akar tobbszor is. Megbeszeljuk nyiltan, hogy ki mit gondol, hogy miert nem dugunk? Miert kene dugni? Ki mit erez, stb.


Persze a lanyokat konnyu levenni a labarol egy romantikus vacsoraval, es ez nalam is mukodik. Van hogy meg is mondom neki, hogy figyi menjunk romantikazni, es akkor megyunk es akkor az est egy ordenare orgiaba fullad es az olyankor olyan jo, hogy nem is ertjuk, hogy miert nem csinaljuk tobbx mert annyira jo. Aztan megint mind2en megyunk a dolgunkra, eljuk az eletunket es a sex valahogy kimarad. De arra mindig odafigyelunk, hogy a masik igenye ki legyen elegitve. Volt ra pelda, hogy elokapta es ramorditott, hogy '$.opjad' es tudtam, hgoy akkor es ott orola szol minden es nem nyavajogtam, hogy faj a fejem, most megvan nem lehet, stb, hanem elkovettem mindent hogy neki jo legyen.

Es arra is volt pelda, hogy hazajott a munkabol faradtan es en mar ott fekudtem puceran es mondtam, hogy most kozremukodsz ha tettszik ha nem es mar jott is es elkovetett mindent hogy nekem jo legyen.


Nalunk sincs sex surun, de mi ezt tudjuk kezelni. Nem azzal van a baj, hogy nalatok nincs sex, hanem hogy ez ilyen merteku frusztraciot okoz nalad es vele nem lehet megbeszelni.


Anyukam mindig azt mondta, ha egy kapcsolatban a sex mukodik, akkor a kapcsolat mukodik. Nalunk mukodik. Nalatok miert nem? Ez szamomra szakito ok lenne. Marmint nem a sex hiany, hanem hogy nem lehet megbeszelni az illetovel.

2016. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!