Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy nagyon büdös neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani vele vagy, hogy megharagudjon de sokszor nehezemre esik csinálni vele mert érzem, hogy "ott" nagyon kellemetlen az illata. És nem csak a nagy meleg miatt vagy mert igénytelen mert tudom, hogy ő igényes rá és sokszor megmossa de ez sem segít. Szex előtt is megmossa de mégis érezni. Hogy mondjam ezt el neki, hogy ne sértsem meg? Ráadásul neki mániája az orál... Nincs neki elvileg nemi baja, és nekem sincs mert múlt hónapba voltam vizsgálaton. Neki mindig ilyen, ő ilyen típus? Kezdjek hozzászokni vagy mi?
2017. aug. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem típus kérdése, hanem pl. sz..rul étkezik, hormonproblémája is lehet.

Közöld vele nyíltan, hogy ez és ez a problémád és jó lenne, ha utána járnátok KÖZÖSEN, hogy miért van ez, különben neked nem jelent élvezetet az orál, sőt undort kelt benned.

2017. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

"nagyon kellemetlen az illata" felesleges ezt kiszépíteni, fässzaga van ennyi.

ez nem megbántás kérdése, ha valami undort kelt benned (jelen esetben teljesen jogosan) a pasiddal kapcsolatban, akkor azért szólni kell.

ezt nem lehet szépen leközölni, megmondod hogy: büdös vagy ott, és kész.

az igényességről meg csak annyit, hogy ha valaki olyan hűdekibebaszottan oda figyel a higiéniára, akkor csak fel tűnik neki, hogy szaglik a lába köze.

ezek után meg elvárja, hogy valaki ezt fél centiről szagolja...nem akarom elhinni hogy nem érzi a saját szagát.

2017. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Csodás, látom magam előtt a csajt, ahogy finnyogva rábukik...

Bazzz...


Látszik mennyit ér ma a szexualitás.

2017. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg rendszeresen tisztálkodik és szex előtt is, akkor lehet, hogy nem illetek össze. Az a jó, ha a másik mindenféle illatai is izgatnak. Az undorodás sose jó jel.
2017. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt egy barátom, akinek taszított a természetes illata. Szegény sokat fürdött és mindent kipróbált, de nem passzoltunk. Mást pedig még izzadtan is kellemes illatúnak találtam.. egyébként a számomra kellemetlen illatú exemnek lett egy új barátnője, aki megőrül érte.


Nem illetek össze, én nem eröltetném, nincs kémia.

2017. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szappannal kell a férfi nemi szervet megmosni, aztán szárazra törölni a törölközővel.

Víz, tusfürdő, sampon kompo gyenge!


Az én barátnőm úgy vezetett rá, hogy sokszor kellemetlen a farkam szaga, hogy szappant vett és együtt mentünk fürdeni és kérte, hogy a farkamat a szappannal mossam meg MINDIG mert ő ezt az illatot szereti.

2018. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!