Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek ismert emberrel?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy randizom egy közismert emberrel, aki sokszor volt már pletykalapok címoldalán szerelmi élete miatt.Közös barátok révén ismerkedtünk meg egy hónapja,azóta nagyon be akarja bizonyítani,hogy ő nem az az ember,akit az újságokban láttam (mert nagyon nem volt azok alapján szimpatikus, és ezt közöltem is vele).A véleményem 180 fokos fordulatot vett,és ha nem egy ismert emberről lenne szó, akkor gondolkodás nélkül belekezdenék ebbe a kapcsolatba,de én egy visszahúzódó lány vagyok, aki nem vágyik rá,hogy újságok írjanak róla és szétcincálják a magánéletét... Szóval tartok tőle hogy ez mindent tönkretenne,ezt nem akarom.Ti mit tennétek a helyemben? Adjak neki egy esélyt?Kérlek segítsetek!
2010. máj. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én adnék neki 1 esélyt. Én egy régen ismert személlyel jártam,és szerencsére nem ezen csámcsogott mindenki...

( Ex-Bonanzás,és nem Ákos...)

2010. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Adj neki egy esélyt, ha nem tennéd lehet, hogy örökre megbánnád! A lapok meg sok hülyeséget írnak, lehet a fele se igaz abból, amit olvastál. A hátteret meg végképp nem tudják. Viszont ha összejöttök kérd meg rá, hogy ne nyilatkozzon rólatok az újságoknak, mert te nem szeretnél nagy nyilvánosságot.
2010. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem Pákóról van szó, akkor szerintem nyugodtan. Írni csak akkor fognak rólatok, ha eleve hajlandóak vagytok a nyilvánosság előtt élni a szerelmi életeteket, vagy sok hülyeséget csináltok.
2010. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Bár megjegyzem, már az is nagyon jó bulváranyag volna, hogy az említett celeb' új párja a GyIK-en kért tanácsot ahhoz, hogy most összejöjjön-e vele, vagy sem. :D
2010. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

"Bár megjegyzem, már az is nagyon jó bulváranyag volna, hogy az említett celeb' új párja a GyIK-en kért tanácsot ahhoz, hogy most összejöjjön-e vele, vagy sem. :D"

Írj gyorsan a blikknek, hátha hozzádvágnak az infóért egy 10ezrest!

2010. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19:38: Igen, ez volt a célom, ezért utaltam rá, hogy lehetőleg ne írjon, mert szeretnék szólni a blikknek. Igen. -.-
2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*lehetőleg nevet ne...
2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!