Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz nekem semmit?

Figyelt kérdés
Néha napján kapok ezt azt de azok szexi ruhák ami saját magának ajándék. De az exének méregdrága ékszereket vett. Legutóbb egy sima ezüst nyakláncra vágytam. 3k forint. Dolgozó férfi. Nem kaptam meg. Nagyon el vagyok keseredve. Nem vagyok anyagias de olyan jó lenne viselni valamit amit tőle kaptam.. :( Hogyan tudnám rávenni?
2017. aug. 6. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Lécci, lécci, lécci!
2017. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ràvenni szerintem sehogy. Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol nem vettem szinte semmit a paromnak, mert annyira nem gondoltam komolyan a kapcsolatot.
2017. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A legrosszabb ***** válasza:
48%
Vedd meg magadnak, b+!
2017. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg tudnám, nem erről van szó. De elegem van a hülye hálóingekből ami csak az ő kielégülését hivatott biztosítani. Kedves, szívből jövő dolgpt szeretnék. Az ex félmilliós nyakláncot kapott. Rám a 3ezres akciósat is sajnálja.
2017. aug. 6. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Így jártál, neki csak a tested kell, a többi nem fontos, neked is bejön külsőre, azért vagy vele nem?
2017. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Mi van? Sose kapsz semmit? Én egy fehérneműt se kaptam a páromtol, bár nem is vágyom rá. Nem vesz ajándékoket, csak olyan eseménykor. Inkább elvisz többször kikapcsolódni.

Miert targyakban méred a szeretetét? Az ilyen nőknek mint te van egy összefoglaló nevük. R betűvel kezdődik. Az meg kit érdekel mit vett az előző exének? Féltékeny és irigy vagy! Ha kell vmi vedd meg.

2017. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Más; egyébként igen, szexre használ csak teged!
2017. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg úgy gondolja, hogy ennyi lecsót még egyszer nem tol bele senki lányába potyára.

Tanul a srác!


"Néha napján kapok ezt azt de azok szexi ruhák ami saját magának ajándék."


És akkor az már semmi?

Hát kérlek... szerintem te ne számíts hosszú kapcsolatra a fickóval.

2017. aug. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

De, anyagias vagy, nagyon is.


Egyébként igaza van, pl TE mit veszel neki, 3-4 ezer ft értékben?

2017. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Ja és nem kell irigykedni, amiér az ex félmillás szarokat kapott :D


Nyilván tanult a srác, hogy feleslegesen nem szórja a pénzét, nagyon okos.

2017. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!