Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz nekem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz nekem soha semmit a férjem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok,és furcsa hogy a férjem,soha nem lep meg semmivel.Néha azért úgy elvárnám,hogy egy csokit, vagy valami apróságot vegyen nekem,csak úgy magától,pedig van elég pénze.Néha úgy rosszul esik,hogy más nők dicsekszenek,hogy virággal meg ezzel azzal lepte meg a férje,én meg csak akkor ha kifejezetten megkérem,hogy menj már le a boltba,vegyél egy kis sütit stb.Nem azért,hogy rá lennék szorulva,de jól esne néhanapján...pedig már jó párszor emlitettem neki,mégse jutna soha eszébe.Ellenben én mindíg meglepem valami aprósággal.

2014. okt. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyoldalúak az érzések illetve az hogy kedveskedjetek a másiknak,

Csak Te adod meg neki,sok nő ugyanebben a szituban van!

Lehet direkt nem visz,nehogy követelezô légy,ha megszokod a jó sorod

2014. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon sok ember "kapcsolati trehány", nem csak férfiak, nők is. Nem hiszem, hogy a mentalitásán te tudnál változtatni. Annyit tehetsz, hogy mindezt elmondod neki is, amit most nekünk, és reméled, hogy változtat.


Mindig is ilyen volt? Vagy ez is egy olyan dolog amit a szerelem elködösített, és ezért mentél hozzá?

2014. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt mindíg ilyen!Mikor udvarolni járt anno,néha meglepett apróságokkal,pedig akkoriban nem állt jól anyagilag,sőt...és neki is elmondtam ezeket,de mint aki meg se hallja,az a válasz tudod hol a pénz azt veszel amit akarsz,na de az mégse olyan...
2014. okt. 9. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi ilyen. A dicsekvős barátnőknél meg 98%-ban úgy történik, hogy megkérik,kikönyörgik,kimanipulálják a virágot és egyebeket."Jajj drágám, olyan jó az a parfüm, nekem meg mindjárt úgyis elfogy.Ugye megveszed legközelebb?Nan naaa lécci..."


" A Sári most kapott egy új fülbevalót a párjától.Olyan édes a párja, tök jó, hogy meglepi mindig". Na és ilyenkor a pasik megveszik.

2014. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Ha mondjuk elé szoktad tenni az ételt, amit főzöl és esetleg hiányolja, akkor lehet neki mondani h tudod mit hol találsz...
2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!