Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri folytatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, a barátom pedig 18. Nemrég ismerkedtünk meg úgy komolyabban, mindaddig csak ritkán beszéltünk. Igazából azelőtt nem nagyon bírtam őt, de egyszer elkezdtünk levelezni és akkor történt valami ami még soha..olyan emberre találtam rá, akiről tényleg csak álmodhat minden lány..figyelmes, kedves, keresi a társaságom, bármiről el lehet vele beszélgetn, vicces és biztonságban érzem magam mellette. A legtöbb közös ismerősünk fél tőle, mivel elég nagyobb darab, kopasz, izmosabb és boxoló..az ideje nagy részét az edzőteremben és edzéseken tölti vagy a barátaival szórakozik de mindig talál rám időt ami nagyon kedves tőle..sosem gondoltam volna hogy pont benne találom meg azt az embert, akit kerestem..bár ezt így 16 évesen nem akarom kijelenteni..az a baj, hogy néhány éven belül légiós szeretne lenni amiről nem sok jót hallottam..mondta hogy 1 dolog miatt mondana le az álmáról, ha édesanyja beteg lenne és gondozásra szorulna.. azt mondta, hogy nem ismerjük egymást sok ideje ezért nem akarja kockáztatni a jövőjét amit meg is értek..mondta, hogy ha szeretem és komolyan gondolom vele, akkor várjam meg..nem akarja hogy ezt tegyem, mert boldogtalan lennék és nem várja el hogy egy fiatal lány évekig várjon egy olyan emberre aki lehet nem ugyanaz lesz mint előtte..szerintem ez nagyon felnőttes gondolkodásra vall amit nagyon tisztelek benne..szeretem nagyon, de nem tudom mit csináljak..tényleg nagyon figyelmes és intelligens, első csókunk közben azt is megkérdezte hogy megfoghatja e a fenekem amire nemet mondtam és ő ezt tiszteletben is tartotta..bár nagyon rossz gyerekkora volt, véleménye szerint nagy kihatással van a lelki életére mivel szinte nincsenek érzései az emberek felé néhány kivétellel persze..volt pár rendőrségi ügye is rongálásért, testi sértésért de nem lett belőle komolyabb gond..ennek ellenére egy stabil személy és tudom h sosem bántana engem..mit tegyek?? :/

2017. aug. 8. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Csipkerózsika és a kopasz idegenlégiós jelölt meséjét láthatjuk.
2017. aug. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es meg annyit hozza tennek hogy a szuleim folyton le akarnak beszelni rola mert szerintuk rossz hatassal less ram idovel es mert rossz eletmodot el..igaz h cigizik es neha iszik is a barataival de miert ne tehetne? 18 eves, dolgozott mar az egyesult kiralysagban tobb honapot, az edzeseit is maganak fizeti...tudom h feltenek a szuleim de nem gondolom magam olyan 16 evesnek aki holtreszegre issza magat es lefekszik mindenkivel..meg sosem ittam es szuz vagyok..
2017. aug. 8. 02:38
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi de en nem ilyen valaszokra vagyok kivancsi hanem velemenyekre :) tudom h fiatal vagyok ilyen dolgok eldontesere es az is lehet h 1 het mulva beszelni se fogunk..de azt nem akarom
2017. aug. 8. 02:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elmenne külföldre légióskodni, és lemondana rólad, akkor nem erőltetném, főleg nem ilyen fiatal korban, amikor még előtted a világ egésze. Ha pedig már 18 évesen testi sértésért vették elő, akkor van egy kisebb gond. Lehet most 1 ujjal nem nyúlna hozzád, de mond ugyanezt 10-20 év múlva. Beszéld meg vele az egészet, mert ha például 18 elmúltál, szabadon költözhetsz vele, vállalhatsz külföldön munkát.
2017. aug. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod :) igazabol onvedelem volt, csak kicsit komolyabban vette a fele iranyulo fenyegetest mint ahogy kellene..de nem is ez a lenyeg mert tudom hogy engem nem bantana..az hogy mi lesz vele kesobb o maga sem tudja..tudja hogy milyen a legio mert vannak ismerosei akik szolgaltak ott par evig..ezert is ellenzi azt h varjak ra mert nem tudja hogy mit hoz majd ki belole az az idoszak amit ott tolt :/ egyebkent nem vagyunk ugy hivatalosan egyutt..egy suliba jarunk de csak sulin kivul vagyunk ugy igazan egyutt bar mindenki tudja hogy tobb van koztunk mint baratsag. Tudom hogy hulyeseg az egesz mert fiatal vagyok es meg sok elmenyt fogok atelni de nem tudok azokra az uzenetekre nem gondolni amit ejjel irt vagy a szokasos hajnali edzese elott..egyet szorol szora megjegyeztem: "milyen erzes az amikor tudod van egy olyan ember az eletedben akinek az elso es utolso gondolata is te vagy?"..es ezt igy reggel olvasni nagyon nem megszokott foleg nekem ^^
2017. aug. 8. 03:46
 6/8 anonim ***** válasza:
"Volt pár rendőrségi ügye is rongálásért, testi sértésért de nem lett belőle komolyabb gond..ennek ellenére egy stabil személy" Ez ellenmondás, nem kicsit. Ezt lehet 16 évesen nem érted, de az idő beigazolja hidd el. Ő is szinte gyerek még és már itt tart? Soha nem lesz stabil családfő, ha ezt normálisnak hiszi. Elhiszem, hogy a családi háttér rányomta a bélyegét,de most már elég felnőtt, hogy ezt belássa és azon legyen, hogy változtasson és Ő ne olyan legyen. Ezek szerint még ezt nem ismerte fel. A másik, az nem igaz Téged soha nem bántana. Na pont ez egy olyan előjel, amire figyelni kellene. Hány nő van aki évek múlva csodálkozik, hogy megütötte a párja és nem érti. Sír-rí, hogy de nem ilyen volt, meg egy aranyos tünemény volt. Olyan nincs, hogy előjel és Nálad már most megvan. Sőt Nálad több pont is van ami jel, hogy ne várj rá. Már ha kimegy. Nem olyan egyszerű, mint a fiatal fiúk elképzelik.
2017. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kicsi lány, az ember minden felejthető szerelmecske esetében is ugyanazt érzi, mint a komoly érzelmeknél; ez a legszebb, a legcsodálatosabb, a legszentebb, a legidőtállóbb, amilyet még nem hordott a hátán a föld. Aztán elmúlik, jön más, és az ember megint ugyanezt érzi. De egy dolog biztos. Az igazán szerelmes embernek nincsenek kérdései. Csak az őrült szenvedély, az őrült, mindenen átgázoló akarat létezik számára. Tudom, hogy azt hiszed, szerelmes vagy, de csak azért, mert még nincsen viszonyítási alapod. Az éhes ember sem tudja, milyen hetekig koplalni. Csak a saját eddigi legnagyobb éhségét tudja felidézni.

A véleményem tehát egy egyértelmű NEM. Nem érdemes folytatni. Majd jön valaki akinek az első pillantásától megroggyan a lábad, és aki mellett nem lesznek kérdéseid. De az nem ez a fiú lesz.

2017. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat..sikerult megbeszelni a baratommal :)
2017. aug. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!