Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legcsúnyább "kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcsúnyább "kapcsolatotok", amikor kihasználtak titeket? Mi történt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ez nem kihasználás, de nekem ez esett a legrosszabbul:

a barátnőm akivel együtt éltem, a kapcsolat vége felé már ki-kicsaintott, és több mint 1 hónapig randizgatott mással a hátam mögött, úgy hogy közben velem lakott, és annyi nem volt benne hogy a szemembe mondja. :(

26/F

2017. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es, akárcsak a párom exe, de ő fél évig hülyítette a kedvest.


Nekem az exem, csomót beleadtam a kapcsolatba (érzelmek, háztartás, mellette rezsibe fizettem normálisan), ő meg kb szart a fejemre, a barátai meg a fényképezőgépe előbbre voltak, mint az állítólagos szerelme.

Egy évig próbálkoztam helyrehozni, de csak mentünk lefelé a szarba, mert egy idő után már engem sem érdekelt. Én hiába akarhatok bármit, ha ő nem vevő rá.

Aztán mikor két hónapig nem dolgoztam (kórházi kezelés után) elhordott minden ingyenélőnek.

Na, az volt az a pont, hogy összecsomagoltam és leléptem.

2017. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt kapcsolat úgy igazából,csak magába bolondított.Aztán miután valami ócska dumával eldobott,végigment egy tucatnyi nőn,amit volt szerencsém végig nézni.Aztán kikötött egy ostoba lotyó mellett.Hogy most mi van vele,azt nem tudom,de ma is szívesen felakasztanám,ha tehetném.
2017. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztalytarsak voltunk 3 es fel evig jartunk, erettsegikor szakitott es osszejott egy masik osztalytarsunkkal. Es a szemembe mondta h velem az volt a baj h en feltekenykedtem ra. Nem is tudom miert h volt -e vajon ra okom.... , na de mindegy az en hibam volt h nem vettem eszre, h mast akar nem engem. Csak az utolso napokig szakitas elott is fogta a kezem es csokolt meg elotte.
2017. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!