Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 év körüli lányok/fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli lányok/fiúk! Nektek milyen volt a párotokkal a kapcsolatotok eleje?

Figyelt kérdés

Az eleje alatt az első hónapot értem kb.

Mennyit beszéltetek üzenetben, mennyit találkoztatok? Hogyan beszéltetek egymással, mind személyesen és telefonon is?

Mennyire igazítottátok a napirendeteket a párotokhoz?


2017. márc. 5. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

amikor tudtunk írtunk egymásnak (akár egész nap)

heti 1-2 találka


24F

2017. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat beszélgettünk üzenetben, és mikor tudtunk, találkoztunk. Nem igazítottam hozzá az életemet, inkább arra figyeltem, mennyire illünk bele egymáséba. Mivel nem volt ebből probléma, így azóta is együtt vagyunk. Most már több kompromisszumot hozunk, jobban egymáshoz igazítjuk a dolgainkat, de ezeket sem kényszerként éljük meg, inkább már magától értetődik.
2017. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó. Heti 3-4 napot találkoztunk. Interneten keresztül írásban minden nap folyamatosan beszéltünk. Telefonálásra mindketten ritkán használjuk a mobilunk, sokáig meg se volt a másik telefonszáma.


A napirend igazítását nem igazán észleltem, megnem tudnám mondani mennyit változtattam rajta mert nem voltak annyira szembetűnő nagy változások.

2017. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találkoztunk háromszor, abból kettő "sima" éjjelig-sétálós, együttalvós-beszélgetős randi, a harmadikon lefeküdtünk.


Utána ő jött vissza dolgozni (1000km). Neten beszéltünk órákat, meg este telefonon.

2017. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!