Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátotol nem jönne el a ballagásotokra? Mondván, h csak emiatt nem cserél váltást, majd ha vmi fontosabb dolog lesz.

Figyelt kérdés
az volt, h meghivtam ugye a barátomat a ballagásomra, de mondta, h nem tud odaérni, aztán mondtam, h legalább utána jöjjön el 1 kv - ra, ezalatt inkább olyan kisebb megvendégelést értettem, jött 1 barátnőm, ismerősök, pár rokon.. stb. nem voltak sokan, meg már 2 éve járunk, majdnem mindenkit ismert már. fontos lett volna, ha eljön, és megnéz a szép ruhámban, frizurámmal. ugy is volt, h jönni fog, erre amikor már nagyban ott kellett volna, h legyen ő is velünk, fölhivtam, erre azt mondja, h ja, hát ő éppen dolgozik most. mondtam, h elfelejtette - e, vagy mi történt, de azt mondta, h ő dolgozik, ő ugyse családtag ( megjegyzem, nem csak családtagok voltak ott, hanem ismerősök is, meg hát azért mégiscsak több, mint 2 éve járunk már). meg h menjek le, érezzem jol magam, ne hisztizzek neki.. de mondom, basszus, vártam, h majd jön. erre ő, h nem az ő ballagása, hanem az enyém. meg, h miért nem hivtam fel, h megerősitsem, h akkor ott és ott lesz az meg az.. mondtam, h egyszer már mondtam, minek külön kérvényt benyujtani, vagy mi van.. már napok óta én hivtam őt, és kérdeztem, h miért nem hivott ő, erre azt mondta, h egysége nem volt, mert nem volt rá pénze, meg vezetékes telefonja se volt, mert a szomszéd ásott, és elvágta a telefondrótot.. :S hihetetlen sztori. azóta se kért se elnézést, se semmit. még csak meg se kérdezte, h milyen volt, vagy ilyesmi.
2010. máj. 23. 23:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%
fordítást, könyörgöm....
2010. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy csak rossz passzban van. Próbáld ne csak a saját szemszögedből nézni.


Szerintem ne hisztizz, hanem mikor találkoztok akkor szeretgesd kicsit meg. Ha elhúzódik, akkor gond van, ha örül neki, akkor meg igazam van és csak egy kis törődésre van szüksége...


20F

2010. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Én búcsún intenék egy ilyen baromnak!
2010. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
*t
2010. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod hol van a lapát?
2010. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg egy paraszt. ha megígérte akkor mi az h még erősítsd meg?? ki ő? v akkorne ígérje meg. tahó
2010. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy ballagás fontos dolog. Ez nem hisztizés. Szerintem alap dolog két év után ilyen eseményt együtt ünnepelni.

Nekem is rettentően rosszul esett volna, ha a szerelmemet ennyire nem érdeklem. Az, hogy nem tud váltani, hülyeség.

Ha a barátomnak lett volna ballagása, inkább nekem esett volna rosszul, ha nem hív meg. Nem az, hogy én nem megyek el rá!

De biztos én vagyok a hülye....

2010. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert neked fontos volt villogni, neki nem biztos, hogy volt ehhez kedve, főleg, ha dolgozik..
2010. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak -- mit forditsak le? lehet, h kicsit zavaros, de az a lényeg, h nem jött el.. pedig mondta, h akkor majd jön, és talizunk. aztán meg azt mondta, h neki ez nem ér annyit, h cseréljen. 1 kv miatt meg nem jön. :S
2010. máj. 23. 23:29
 10/40 A kérdező kommentje:
nem a villogás.. de megbeszéltük.
2010. máj. 23. 23:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!