Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogy reagálnátok, ha kiderülne, vagy legalábbis erős lenne a gyanú, hogy a férjetek néhanapján a rosszlanyok oldalról mászkál nőkhöz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 23:29
1 2
 11/15 Ollókezű Edward ***** válasza:

Én még a seggemet is nyitva tartottam, és semmi jel nem volt. Nem is hiszem, hogy prostihoz járt volna, hiszen bármikor közeledett, vígan szexeltem vele. Nem tudom, hogy ezen felül mire kellett volna gyanakodnom.

De ez tényleg a legalja, ide jössz, suttogsz, susmorogsz, és gyanút keltesz.

Még egyszer leírom, hogy megértsd: attól, hogy te prostizol, még nem mindenki prostizik. Nem mindenki olyan, mint te. Lehet lehet ezzel a bujtogatással állni.

És igen, vannak jelek, és igen, a nők többsége észreveszi/megérzi, hogy mi van. Hogy ők akarnak-e lépni vagy nem, az már megint az ő dolguk.

De nem kell itt azt sugallni, hogy tuti mindenkit megcsalnak. Akit megcsalnak, az valószínűleg érzi/fogja érezni, és ennyi, tovább sem nekem, sem neked nincs hozzá közöd.

És utálom ezt a mások besározását. Képzeld, vannak 100%-osan hűségesek is. És most végleg szüntesd be magad.

2017. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"Képzeld, vannak 100%-osan hűségesek is"


Ébresztő kisasszony! Ezerből 1! Jaa,az pont a te párod mi? Vicces vagy! :D

2017. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ollókezű Edward ***** válasza:

Na jó, menj vissza az óvodába, meg az oboába, ahonnan elszakadtál te önigazoló szerencsétlen, rontsd máshol a közerkölcsöt.

Egyébként meg hol vannak a statisztikáid, te senkiházi ördög?

2017. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Milyen ideges vagy drága! :D Rajtad kívül senki nem lázad! Csak nem tükröt tartottam?


Ne bosszantsd magad,csak légy szemfüles,szemed mindig legyen a pályán,mint mindenkinek! :)

2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Neked meg nyilvan nem volt olyan novel dolgod, akit semmi penzert sem csalnal meg, mert minden teren kielegiti a kis f*od. De nyugi talan egyszer rad mosolyog a szerencse.:D
2017. aug. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!