Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

Féltèkenységében hisztizik, lefekszik a földre, bebújik a szekrénybe a ruhák közé és ott sír. Elbújik a lakásban és bőg órahosszákon át. Ha vmi nem tetszik neki, vagy csak kötekedni akar mindig ezt csinálja. Ti meddig bírnátok ezt?

Nem tini. Inkább húszas évei végén jár.

Illetve mi lehet ennek az oka, hogy így viselkedik valaki?


2017. aug. 8. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Aki ennyire tini módra kezeli a konfliktusokat a húszas évei végén, az nem nekem való.
2017. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Te jó eg! Mint egy 5 éves hisztis kislány. Most ez komoly?? Nincs azzal semmi baj, ha egy férfi sír, de ilyen miatt és rendszeresen? Lefekszik a földre meg szekrénybe bújik?! Ez nagyon gaz, szerintem ez kicsit sem normális..
2017. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írta, hogy férfiról van szó. Ettől függetlenül tényleg nem normális.
2017. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi tényleg nem írta, nem tudom valamiert azt hittem olvastam, hogy férfi és ez megragadt. De akar nőről, akár férfiról van szó, ez kicsit sem normális.
2017. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka leheet.

Annak mi az oka, hogy ezt elviseled?

2017. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felismerném rögtön, hogy orvosra van szüksége. Az ő korában így viselkedni beteges. Ha szeretném, akkor nyugodt körülmények között megbeszélném vele, hogy valami nagyon nem passzol nála és pszichológushoz küldeném, mert SÜRGŐSEN segítségre szorul. Ki tudja, mi van a háttérben, mi meg nem történt vele...


25/N

2017. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatom lenne egy jó pszichológus. Sőt, igazából az egyetlen gondolatom a pszichológus, ez így nem normális, és gondolom ő se így akarja leélni az életét
2017. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, eleve nem jönnék össze valakivel, aki ilyen.


De oké, tegyük fel, hogy ez a helyzet. Nagy valószínűséggel le tudnám szoktatni erről. Úgyhogy megtennék mindent, hogy ne legyen ilyen. Ha sikerül, akkor jó, ha nem, akkor viszlát. Nekem egyenrangú társ kell, és nem tudom egyenrangúként kezelni azt, aki a földhöz veri magát, mint egy dacos gyerek.

2017. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva trauma vagy folyamatos elhanyagolás (a féltékenység miatt mondom) érhette gyerekkorában és amikor hasonló helyzetbe kerül, újra visszacsöppen oda.

Ennek az embernek egy hozzáértő pszichológus kellene és sok-sok munka saját magával.

Én sajnálnám, de ha nem hajlandó tenni magáért, akkor nem lennék vele tovább egy percig sem. Így nem viselkedik egy felnőtt ember.

2017. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!