Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdjek igy barmit is ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek igy barmit is ha meglat akkor elfordul es eltunik egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés
Mar regebben irtam ki egy kerdest,hogy egy peronor tetszik nekem,es sokst szemeztunk,volt mikor egymasra mosolyogtunk de egyszer elforditottam a fejem egy hulyeseg miatt mikor lattam,hogy nez,es azota ha meglat es latja,hogy nezem elforditja a fejet vagy elkapja a tekintetet,de a szeme sarkabol figyel..Multkor mikor lattam leszalltam a metrorol,hogy leszolitsam de elment.. Altalaban mindig akkor dolgozik amikor en epp megyel dolgozni es ha leszallnek nem keveset keveset kesnek a munkabol..Mar gondolkoztam azon,hogy valamelyik munkatarsat megkerdezem,hogy hivjak.. De eddig nem jott az se ossze..Gondolkozt azon is,hogy leszallok a nagy tomeggel egyutt es veletlen neki megyek aztan leszolitom de mikor leszall a tomeg rogton arebb megy vagy eltunik...Vagy hagyjam ezt az egeszet?
2017. aug. 9. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:

- keveset

* sokat

2017. aug. 9. 10:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy ennyire bonyolult lenne Vele megismerkedned! Ha késnél a munkából, hát indulj el előbb, kalkuláld bele az idődbe,hogy megállsz 2 szóra. Ha dolgozik többre úgy sincs lehetősége. Üdvözöld kedvesen, kívánj neki szép napot, és kérdezd meg,hogy mikor végez, esetleg meginna-e Veled egy hideg vmit ebben a melegben?

Ha szimpatikus vagy Neki azt azonnal látni fogod, vagy ha esetleg először meglepődik, mivel gyakran találkoztok, figyeld, és látod,hogyan viszonyul Hozzád.

Lehet,hogy először meglepetésként éri a kérdésed, a megszólításod, de ha máshol nem találkozol Vele egy kezdő lépést tenned kell.

2017. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél ki egy szabadnapot, menj el reggel, szólítsd le aztán délután még pihizhetsz is ')
2017. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem legalább jól nézel ki, ha már ennyire suta vagy. Bár nem valószínű ez a verzió.
2017. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haza fele lattam de keson vettem eszre nem tudtam mar leszallni,kovetkezo metroval visszamentem az elozo metroallomashoz erre mikor leszalltam o akkor szallt fel a munkatarsaval es becsukodott az ajto.. Felszalltam a kovetkezo metrora h utana menjek de nem volt sehol hiaba mentem el a keletei palyaudvarig...
2017. aug. 9. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!