Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Per pillanat egy távkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoiz kérdése:

Per pillanat egy távkapcsolatban vagyok. A fiú tőlem legalább 500km-re lakik. Az baj?

Figyelt kérdés
nem tudom mikor mit csinál és kivel. mert nyilván nem mondja el ha megcsal. pár ismerősöm is mondta már hogy a távkapcsolat nem hosszúéletü. de ahogy igy messze viselkedik nagxon megtetszett és megyzerettem. szerintetek érdemes folytatni? mert sokmindenben hasonlitunk.
2015. jan. 11. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem aztán nem baj.

Hogy nektek milyen azt nem tudhatom.

2015. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most belekezdenék egy monológba, de legutóbb ezzel vesztettem el egy ingen kedves ismerősöm.


A lényeg annyi, hogy ha nem bízol meg benne most, később sem fogsz valószínűleg.

2015. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban vagyok bár tőlem a srác 100 km-re lakik, és 2 hetente megoldjuk a talikat. Ha havi legalább 1x nem találkoztok akk nem éri meg :( de sok sikert, tudom, hogy nehéz! 16/L
2015. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés infó, hogy normális tanácsot lehessen adni.

Én mondjuk hűséges lennék egy távkapcsolatban, de nem akarnám azt a fajta kapcsolatformát tartani sokáig.

Tehát az elején lehet távkapcsolat, de később közelebb kell költözni, nagyon közel kell költözni :)

Mondjuk 500 km nekem már talán sok lenne.

2015. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ritka nagy marhaság és időpocsékolás.
2015. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az még az Óperenciás tengeren is túl van.
2015. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
miota vtok ? sokáig nem lehet birni , addig költöetek össze amilyen hamar csak lehet, simán elhidegültök 1mástol , azt jön egy másik pasi aki mindig melletted tud lenni és nem kell napokat várni 1 talira, mire még nem jár hozzá 2-5 orás turista út
2015. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt neked kell érezni, h mi éri meg, van-e lehetőség közelebb menni egymáshoz később stb.
2015. jan. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet bírni,és van értelme ha rövid időn belül megtudjátok oldani azt hogy összeköltözzetek.Másképp szerintem nem lehet.Az exemmel 700km volt köztünk,de megoldottuk.
2015. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az a gond hogy nem vagyok 18 és így nem tudunk összeköltözni. azt mondta hogy ha lessz jogositványa akkor eljön. csak hát az a kérdés hogy mikor.
2015. jan. 12. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!