Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom öccse bánt engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom öccse bánt engem, mit lehet ilyenkor cselekedni?

Figyelt kérdés

Feljött hozzánk a barátom öccse a foci cuccaiért. Tudni kell,hogy mi ketten nem jövünk jól, nagyon nem csípem. A srác kő bunkó velem és nem tudom miért, de csak akkor ilyen ha nincs velem a párom. Általában munka után felnéz hozzánk, mert a cuccait mi mossuk. Egyedül él, de nincsen neki mosógépe, mert elromlott kifolyt a víz,az öblítő benn maradt és most akar majd újat venni. Már ideje lesz,mert két hónapja hozzánk hozza a szennyesét és utána pár órát maradni szokott ami nem baj, mert olyankor normális velem is. Veszekedtem a barátom tesójával többet között azért,mert ok nélkül rihe rongynak nevez, vagy beszólogat és megjegyzéseket tesz azzal kapcsolatosan,hogy milyen csöndes vagyok amikor a barátom velem van, miért nem csípem ki soha magamat, úgy nézek ki mint egy fiú, sovány is vagyok, a szexuàlis életünkről kérdez,hogy tudok lovagolni vagy mit tudok én nyújtani az ágyban? Ha ilyen visszahúzodó vagyok és unalmas. Ezek mellett beleszól minden màsba is pl abba,hogy ne öleljem meg a barátomat ha ő nálunk van, meg nem kell jó pofiznom és mosolyognom, kedveskednem, mert irritálom őt és felképelne, megrugdosna. Kérdeztem tőle,hogy mi a gondja velem? De nem vàlaszol csak folytattja a műsort. Tegnap elszakadt a cérna nàlam, mert feljött hozzánk a barátom öccse és amikor oda adtam a ruháit térden rugott. Nem tudom miért, nem kérdeztem csak lekevertem neki egy pofont. Vagyis akartam csak, de elsem értem az arcát, jóval magasabb nálam és erősebb is. Akkorát lökött rajtam,hogy rá estem az üvegből lévő dohány asztalra. Nem tört el, de az egész megvan repedve és kicsit mozdítok rajta kiesik minden darabja. A srác otthagyott, de előtte le bénàzott. A hátamon viszont tele vagyok apró vàgàsokkal. Ami felrepedt szilánk darabka az felkarcolta a hátamat és nem lenne baj,ha nem lenne sok. Viszont a lapockámtól a hátam közepéig tele vagyok véres piros sebekkel. Ma jön haza a barátom három napra elutazott vidre a szüleihez én nem tudtam most mert melóznom muszáj, neki meg most szabija van. Nem szeretnék beszélni az esetről, nagyon szégyellem ami történt. Nem kellett volna,hogy megüssem vagy megakartam. Nem tud semmit a barátom, neki jó a kapcsolata az öccsévvel. És szeretik egymàst, csak én vagyok a betolakodó, de nem tudom mi a valós problémàja velem a srácnak. Nem érdekelne én csak nyugalmat szeretnék és békét, már elegem van belőle. Félek is tőle kicsit, de megvédem azért magamat. Szerintetek mit mondjak a barátomnak? A törött asztalról? És a hátamról? Az öccséről nem akarok beszélni, csak kiborulna és nem tudom mit reagálna ha megtudná,hogy amióta együtt vagyunk ő a háta mögött engem bánt piszkàl. És testvérek, nem romolhat meg miattam a kapcsolatuk. Nem tudom mit mondan erre a barátom. Már jegyesek vagyunk, nem sokára költözünk ami azért jó lesz, de erről nem akarok beszélni. Mindig őszínte voltam hozzà, nincsenek titkaink, de ez nagyon kényes téma és félek nem tudom mi lesz ennek a vége.


A párom 28 éves (F)

Az öccse 23 (F)

Én 25(N)


2017. aug. 9. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy elmondanám neki az egész sztorit,tudnia kell erről...és innentől nem engedném be a lakásba,mert ezt már súlyosnak gondolom.
2017. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Focizik a barátod öccse? Akkor mi a kérdés? Mint focista, még nagyon rendes is veled.
2017. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen most azon is töröm a fejem,hogy munka utàn ha nem haza megyek akkor hova? És hogyan adjam a tiszta ruhákat a srácnak? Mert a baj az,hogy én előbb végzek mint a párom és a srác meg megszokott időben jön csak 17:30-ra, neki utána edzés akkor jön minden ruhájáért.
2017. aug. 9. 11:12
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az öccse féltékeny rád ez tiszta sor. Nem neked kéne magad rosszul érezned főleg mert még mosol is az öccsre aki kőbunkó, ő meg köszönőmként térden rúg?! Lehet hogy jobb lenne hárman leülni beszélgetni és játszatok nyílt lapokkal. Elmondod hogy mi a problémád, erre az öccs reagál. Elmondhatod azt is mi történt és hogy bánt téged a dolog és azt is hogy nem akarod hogy emiatt nekik rossz legyen a viszonyuk. Hárman kéne beszélnetek mert ez mindhármótok problémája és kétlem hogy négyszemközti beszélgetés az öccsel jó irányba vezetne.
2017. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igenis elmondanám a barátomnak, megmutatnám a sebeket és a srác soha többet ide be nem tenné a lábát.

Ne hagyd ennyiben, mert akkor latni fogja, hogy megteheti ezt veled!

2017. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Érkezése előtt 10perccel rakd ki a ruháját az ajtó elé.
2017. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a helyedben a barátodnak. 28 évesen már van olyan korban az ember, hogy a párja az "elsőszámú" családja és nem kell tolerálnia, ha így viselkedik a testvére.
2017. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Vetess látleletet, fénymásoltasd le, az eredetit tedd el, a barátodnak meg add oda a fénymásolatot. Ha nem csinál semmit, akkor az eredetit vidd a rendőrségre és tedd meg a feljelentést.

31/f

2017. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Értem az ötletet köszönöm. Kirakom a cuccait mielőtt megjönne. Eszembe se jutott ez, köszönöm!


Nem tudom miért féltékeny a barátom öccse. Amikor ők ketten ugyan úgy jóban vannak és tudomásom szerint az évek során csak többet vannak együtt, többet beszélgetnek. Soha nem akartam elvenni tőle, nem akartam útban lenni. Nagyon zavar,hogy miattam jutottunk ide és nem is tudom mi az igazi gondja velem. Az első perctől fogva utált, amint egyedül voltam vagy csak arrébb ment a párom az öccs már máshogy nézett rám és folyamatosan amúgy a külsőm miatt piszkál.


Nem akarom többet a lakásunkon meglátni, de a barátom ha mellettem is állna nem romolhat meg miattam a kapcsolata a tesójával. Nem tudnék tükörbe nézni, miattam lennének haragban? Amúgy nagyon félek attól,hogy a párom nem tudná kezelni az indulatait, ha kiderülne minden. Lehet az elég lesz csak ha meglátja a hátamat. Már gyomorgörcsöm van ez miatt.

2017. aug. 9. 11:25
 10/21 anonim ***** válasza:
Látlelet és rendőrség
2017. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!