Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus rossz fiúval jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus rossz fiúval jöttem össze, aki melletted úgy néz ki, végre megállapodna, te utánad meg fut a "jó srác", akit nagyon kedvelsz, de nem úgy. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindannyian 21 évesek vagyunk és egy tini melodrámában érzem magam.

Amúgy mindkét srác szörnyen okos és vicces, jól érzem magam velük, de csak az egyik van viszonozva, így viszont kellemetlen érzem magam a másik miatt (közös baráti társaságunk van), mert nem akarom megbántani.


2017. júl. 14. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mi teszi tipikus rosszfiúvá. A másik, a jó gyerek nem néz ki olyan jól?
2017. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

hát inkább az a kérdés, kit szeretsz :D ha valaki rosszfiú, és megállapodik, gondolhatod, hogy nem viccből állapodik meg, a jó srácot meg nem kedveled úgy, vagy gondolom gőzöd sincs hogy kedveled :D


mivel kapcsolatban mit lehetne tenni?

2017. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tipikus egyéjszakózós és nem titkolja (amúgy tök egyenes, ezt bírom benne), ritkán van, hogy visszahív valakit egy második találkára, szemben a másikkal aki csak komolyban gondolkodik.

A "jófiú" kapcsán van a gond, hisz mivel barátoknak minősülünk tud az én afféromról a sráccal (ez lassan 3 hónapja tart, életében nem tartott eddig egy csajjal se), emiatt folyton úgy érzem, megbántom.

Az egész egy béna "szerelmi háromszögnek" tűnik számomra.

2017. júl. 14. 17:46
 4/21 A kérdező kommentje:
Amúgy kedvelem a másikat is, de nem tudok fiúként tekinteni rá, így eléggé ki van zárva, ha erről van szó :D
2017. júl. 14. 17:47
 5/21 A kérdező kommentje:
Ugh, a leglényegesebb, ami nem volt egyértelmű: a Jó SRÁC PRÓBÁLKOZIK nálam.
2017. júl. 14. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Te már döntöttél, csak nem bírod elmondani a másiknak, és csak az agyát húzod így, mert ő azt hiszi van esélye. Ezzel szerintem jobban meg lehet bántani valakit, mintha egyenesen nemet mondasz neki.
2017. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Már döntöttél, el kellett volna mondanod a másik srácnak, hogy "bocs, de veled nem akarok járni". Csak akkor nem tudnál egyszerre két férfi figyelmében sütkérezni.
2017. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem, erről már beszéltünk, mondtam neki, hogy van a másik, nem akarom megbántani de ő is tartsa magát annyira, hogy nem teper egy halott ügyért. :/
2017. júl. 14. 18:18
 9/21 anonim ***** válasza:
egyébként annyira egyértelmű, hogy itt egyértelműen ki kell fejezni azt, hogy hiába teper érted...és ez nem jár sértődés nélkül, ezt nem lehet kedvesen...ha nem vagy egyértelmű, akkor azt fogja hinni, hogy egyáltalán nem veszett ügy...
2017. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Nem akarok tőled semmit, más srác érdekel, értsd meg"

Ezt így már megmondtad a teperős gyereknek?

2017. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!