Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éves inkább mély barátsággá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves inkább mély barátsággá vált a párkapcsolatom, és jönnek az udvarlók akiknek a közeledése zavaróan izgató, mit tanácsoltok? 28/L

Figyelt kérdés

A párkacsolatomban kb. 2 éve múlt el a szerelem, azóta a közös emlékek és a szeretet tart minket össze, szex is elég ritka, de még a csók is. Volt mélypont, amikor majdnem szétmentünk, de megbeszéltük a problémákat és azokra figyelünk, így mar nem veszekededunk.

Mindketten a nagyon huseges tipus vagyunk es ragaszkodok, es maximálisan megbizunk a másikban.

Viszont már eleg idosek lennenk a csaladalapitáshoz, kozos otthon, stb. amitol o fel, es amit en már evekkel ezelott szerettem volna.

Hogyan hozhato vissza egy kapcsolatba a vonzalom, a vágy?

Minden tokeletes lenne ha ez mukodne..

Es mint irtam, gyakran elofordul hogy egy kozos ismerosunk, barat, kollega elkezd udvarolni es bar udvariasan tavol tartom oket, tulsagosan felizgat, ami elkeserit. Pedig agyban tudom, hogy veluk ugyse lenne tartos, meg bizalom se ugy.

Mindkettonknek ez az elso kapcsolata.

Mit tehetnenk? Erdemes lenne szakemberhez fordulni? Mi a tapasztalatok?

Koszonom a valaszokat$



2017. aug. 10. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem egymásra vágytok, nem szeretitek egymást.


Minek erőltetitek azt, ami nem megy?


Adjátok meg az esélyt egymásnak, hogy megtaláljátok azt, akivel, mindketten családot szeretnétek?


Tegyük fel becsúszik a gyerek, jön a több gond és akkor mentek szét, az mivel lesz jobb?


Nem kéne saját magatokat áltatni!

2017. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Eljött a szakítás ideje.:-(
2017. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Párkapcsolati tanácsadóhoz mennék a helyedben. Ha tálaltál olyan férfit akivel ennyi ideig jól együtt tudtatok működni, szeretitek egymást és mély barátság van köztetek akkor ez igenis szuperjó párkapcsolat lehet. Kissé elfáradt a kapcsolat de ennyi idő után ez teljesen normális. Kicsit fel kéne rázni.

Illetve miért lennétek öregek a családalapításhoz? Miért nem laktok még együtt?

2017. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez teljesen normalis. Azt ami az elejen nem volt nem lehet visszahozni, mindig elmulik. Ennek biologiai oka van, nem rendellenesseg.


Az udvarlok pedig mindig izgatni fognak, ez ellen se tudsz nagyon mit tenni, de ez is teljesen normalis.

2017. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy írod ez a kapcsolat már csak egymás tiszteletéről szól és semmi másról. Végül is találtál egy embert, akit valaha szerettél szerelemből ez most átalakult csak sima ember szeretetté , mintha találtál volna egy jó barátot magadnak, akire számíthatsz, ha baj van, de másban nem igen, ha érzelmileg akarnád, hogy újra működjön. Jobb, hogy nem házasodtatok már rég össze, hisz ezért válik el a legtöbb ember, mert 5 -6 év után eljő az , amikor megreked egy kapcsolat és főleg nálatok első első kapcsolat révén még a kíváncsiság is hajt téged gondolom más férfiak felé, főleg úgy, hogy nem kapod meg a testiséget a mostani párodtól már... szeretnéd kipróbálni más férfiakkal milyen lehet, ha a vágy teljesen elkap és egy igazit dugtok igaz?
2017. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

8 éve együtt élünk, és a családalapításnak szerintem lassan ideje lenne ennyi idős korban.

Sokat olvastam pszichológus írásokat, miszerint ha valami sok évig müködik azt nem szabad eldobni, hanem mindent meg kell tenni érte.

Elég szeretet és érzeleméhes típus vagyok, így sokszor marcangol ha látok szerelmes párt körülöttünk:(

És a férfit egyre kevésbé látom a páromban, pedig őszintén elmondom neki, mi tetszene és mit szeretnék:(

Igényelném társaságban és kettönk között is az érintéseket, öleléseket...

2017. aug. 10. 09:50
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Görcsösen ragaszkodsz az elsőhöz. Szerintem ideje továbblépned. Mert valahogy úgy néz ki, hogy ő nem az igazi.
2017. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen megtehetsz mindent, de ha már férfiként nem tudsz rá tekinteni, őszintén megéri? Döntsd el. Én elhiszem, hogy mit emberek tisztelitek egymást és minden rendben van, de én egy ilyen emberrel nem szeretnék családot alapítani, ahol az érzelem már rég kihalt és csak a megszokás van.
2017. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetne magunkat próbára tenni?

Hogy mindkettőnknek egyértelmű legyen, merre érdemes tovább haladni?

Az szomorít el, hogy körülöttünk 30-40 évesek mind szinglik, és sokan 40 évesen vállalnak gyereket, ami elkeserítő.

2017. aug. 10. 10:09
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezzel probara teheted magatokat:

[link]

2017. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!