Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a párkapcsolatom mellett szükségem van minden férfi bókjára?

Figyelt kérdés

Jól esik és izgat, amikor bókolnak nekem a férfiak, de a megcsalás szóba sem jöhet.

Mástól jobban esik mint a páromtól, ez baj?


2017. máj. 28. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez tök normális.
2017. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nő ezért regisztrál társkeresőre... Az unalomig koptatott egotuning, ugyebár:)
2017. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Nő vagyok, és persze, minden nő vágyik a pasik bókjára, addig a pontig, amíg ez nem tolakodó.

Nekem jól esik ez a páromtól is, de persze az újdonság varázsával hat, ha más teszi ezt. Nincs ebben semmi,örülni kell a bóknak.

2017. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk az a része nekem kissé visszás hogy mástól jobban esik, VISZONT én is kivívom más férfiak figyelmét akarva-akaratlan, hogy bókoljanak, stb., de attól még a legfontosabb a barátomnak hogy tetszek. Hiába tetszenék mindenkinek, ha neki nem kellenék, érted.
2017. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most csak egy valamit nem értek. Ha ez ilyen alap dolog sok nőnél akkor az már miért főben járó bűn, ha a férfi esetleg flörtöl egy nővel? Vagy ezek szerint férfiaknak tilos dolog nőkkel úgy kommunikálni, hogy közben azt érezze, hogy bejön neki, jó pasinak tartja?

Mert a kettő valójában ugyanaz lenne csak más-más nemre vonatkozva.

2017. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy, ennyi.
2017. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak attól függ, hogy milyen mértékben történik.

Az én párom, bár férfi, imád a nők közéépontjában lenni, emiatt gyakran akad konfliktus. Amit ő hóbortos kis bóknak vesz, nekem az már súrolja a "nem fér bele" kategóriát.

Én is igénylem, ha megnéz más fiú, meg mondjuk megdicsér, de itt sluszpasz vége, nem ismerkedek, és a fiúkkal közlöm, hogy párom van.

Szóval attól függ, hogy ez miben merül ki.

Miért esik jobban mástól?

2017. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, nem tudom pontosan, lehet azért, mert más még szebbnek lát mint a párom, észreveszi azt amit ő nem, vagy másképp tart vonzónak, ki tudja.
2017. máj. 28. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam a "minden" szónál kicsit fennakadt a szemöldök. Én lány vagyok és leszbikus(!), ennek ellenére jól esik, ha a férfiak bókolnak nekem, mert sokkal őszintébbek, mint a nők.


Szerintem önbizalomhiánnyal küzdhetsz, ha minden férfitől bókot vársz.

2017. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!