Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogy "tüntetnétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy "tüntetnétek" el egy riválist csajt a pasitok közeléből?

Figyelt kérdés

Szóval pl a csaj nyomul a pasitokra, persze a pasi elküldi finoman (mert olyan) de a csaj nem érti, és előttetek is nyomul fogdossa a pasit, két értelmű megjegyzéseket tesz stb.

Ti mit csinálnátok?


2017. aug. 10. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

1. Nem lennék olyan nyüzüge pasival, aki képtelen elküldeni egy csajt.


2. Ha a drága párom mégis olyan bénácska, akkor én beszélnék a lánnyal.


3. Bár, olyan nő még nem volt, aki mellettem rá mert volna mászni a páromra, de a párom sem ilyen selejt, hogy ne tudna egy nőt lekoptatni, ha akarja.


4. A tiéd valószínű nem akarja lekoptatni, csak te még ezt, nem voltál hajlandó felismerni.

2017. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Vissza kézből pofán b..sznám és megmondom neki hogy ha még egyszer hozzányúl a Páromhoz szilánkosra töröm a kicsi kacsóját
2017. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy.Olyan pasi nem is kell,aki nincs annyira férfi, hogy normálisan leállítsa.Nem égetném magam egy tutyimutyi csicskával.Ha meg nem is akarja leállítani, akkor is hagynám a francba,akit egy olcsó corva el tud csábítani az hozzá is való.
2017. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úgy, ahogy azt tanultam a Yandere Simulatorból...
2017. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a párom nem képes lerendezni, akkor őt tüntetném el. Neked ebbe nem kell beavatkozni. Csak szánalmassá válsz tőle.
2017. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bonyolult terveket kell szövögetni, állj elé, és mondd meg, hogy zavaró a viselkedése. Itt csak saját magát égeti le a csaj, viszont a háborúsdiba kezdesz vele, akkor csak lesüllyedsz a szintjére. Ha bízol a párodban, akkor nem lesz gond.
2017. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szívbajos, elkapnám a kis haját és jól megcibálnám, közbe szép tagoltan elüvölteném neki, hogy a barátom az ENYÉM.
2017. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!