Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem, ha a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha a páromra túl sokan nyomulnak?

Figyelt kérdés

A kapcsolat komoly, együttélés, terhesség, a párommal semmi gond.

Ez a helyzet viszont új nekem, sosem volt ilyen másik kapcsolatban.

A párom nagyon vonzó férfi, jó természettel, humorral, és vezető beosztásban dolgozik. Most épp ott próbál nyomulni rá egy nő, de nem ő az első próbálkozó. A párom most is két szóból lepattintotta, mint mindig. Féltékeny sem vagyok, mert bízom benne, és ő nem is tett semmi rosszat.

De mégis zavaró a dolog, hogy egyeseket az se érdekel, hogy családos? Hogy lehet ilyen valaki? Pláne, mivel köztudott, hogy a párom imád engem, és alig várja, hogy apa legyen.


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Hogy reagáltatok? Engem zavar a dolog. Nem tudom elfogadni, hogy egyes nőknek semmi sem akadály, mert én nem vagyok ilyen, sose lennék ilyen. De mégiscsak kellemetlen a helyzet, a páromnak is az ilyenkor.



2017. aug. 10. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy ilyen gusztustalan férgek (igaz nőnek adják ki magukat) mindig is voltak és sajnos lesznek is.


Egy dolgot tehettek, ne figyeljetek rájuk, ne adjatok esélyt nekik és na hagyjátok, hogy tönkretegyék a kapcsolatotokat.

2017. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Légy büszke arra, hogy olyan párod van, akire mindenki hajt, mégis téged választ. Így minden újabb csaj egy újabb ok arra, hogy büszke legyél!
2017. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Miért zavar, hogy más mit csinál? Ha megbíztok egymásban, nektek teljesen mindegy. Én sem értek egyet mindenkivel, de nem zavar, amíg nem árt másoknak. Márpedig ha valakire nyomulni lehet, ott már nincs mit ártani, annak a kapcsolatnak nincs értelme.

Szüleidnél volt ilyesmi esetleg, hogy valamelyik csalta a másikat? Vagy elhagyta másért?

2017. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szüleimnél nem, engem csalt az exem, szóval elég érzékenyen érint (és nem is mondtam, hogy most épp egy családanya kelleti magát éppen). Viszont az önbizalmam sem a régi, hamarosan szülni fogok, egy naagy labdának érzem magam.
2017. aug. 10. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Érthető, hogy úgy érzed, bizonyos szempontból nem egyenlő esélyekkel indulsz, mint a vékonyabb derekú kolléganő, de ha belegondolsz, egy férfinak, már úgy értem, egy valóban felnőtt férfinak, márpedig te ilyennek írtad le a párod, nincs vonzóbb nő annál, mint akit szeret és a közös gyereküket várja. Szerintem a legtöbb, amit tehetsz, hogy továbbra is megbízol a párodban. A hűség normál esetben nem az alkalom hiányán múlik.
2017. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem értelek. A ribik kelletik magukat a párod meg lerázza őket.

Volt nekem egy súlyos félreértésen alakuló hosszú kapcsolatom, a terhesség alatt meg a szülés után egy évig szertettem meg igazán - aztán elmúlt, de az más kérdés.

Nagy hasa volt és a gyerekünk volt benne - ilyet semmiféle nőcske nem tudott kínálni.

Egyszerű ez.

2017. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ötös válaszát kereteztesd be és tedd ki a falra. :) Na jó csak viccelek, de tényleg nagyon jót írt, hallgass rá!
2017. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megbízol a párodban (aki mellesleg nagyon jól reagálja le ezeket a nyomulásokat), akkor nincs mitől tartanod. Néha meglátogathatnád (ha van rá lehetőség) a gyerkőccel a munkahelyén. ;)
2017. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. Sokkal jobban érzem magam.
2017. aug. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!