Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az utolsó dobásom. Elmondok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az utolsó dobásom. Elmondok neki mindent. És még levelet is írok neki. Adjak vmi "tárgyi" ajándékot? 22F

Figyelt kérdés

Ez igazából egy olyan szerelmi vallomás, meg még azt is megakarom kérdezni tőle, hogy ami van köztünk, az barátság vagy más...


Egyik ismerősöm szerint vegyek neki egy rózsát, de az sztem elég komoly dolog....


Nemtom, vagy elég a levél, aztán had emésztgesse...?


2010. máj. 24. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét...BAROM!
2010. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meeting IRL rulz.
2010. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet is írhattál volna a csajról, meg arról hogy eddig mi volt köztetek. Így nem igazán tudunk erre normális választ adni.
2010. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, eleinte ő volt az, aki vonzódott hozzá, most én, és úgy vettem észre, hogy ő is.


De valamiért kerül. Eddig nyíltan nem mondtam el neki, mit érzek, mit is szeretnék tőle. Erre készülök.


Aztán nem tudom nyáron mennyit fogunk találkozni....ezért gondoltam valamire, hogy ne feledjen el, vagy legyen valami, amiről eszébe jutok...


Aztán javasolták a rózsát, de egyrészt a virág elhervad, meg az elég komoly ajándék...mármint, nem régóta ismerjük egymást, párhónapja

2010. máj. 24. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Drága ajándékot ne. Én nyomás alatt érezném magam.
2010. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!