Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretitek megmondani a párotoknak, hogy kikkel beszélgethetnek/találkozhatnak?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömnél van ez a probléma, nálam is. A barátnőm megtiltotta, hogy egyes lányokkal nem beszélhetek, mert mérges lesz. Nem beszélgethetek, nem találkozhatok egyik volt osztálytársammal (ennek ellenére szoktunk beszélni, találkozni, mivel jóban vagyunk). Nem lehetek kedves más lányokkal (csak rokonokkal). Ha facebookon beszélgetek egyik lány ismerősömmel, nem írhatok smilet :) , mert szerinte ez azt jelenti, hogy tetszik nekem a lány és ez majdnem megcsalásnak számít. (volt is ebből hatalmas veszekedés). Már mondtam neki párszor, hogy vannak olyan lányok, akikkel jóban vagyok, barátok vagyunk, de ennyi, semmi több...

Nem csak nálunk van ez a probléma, sok ismerősömnél is ez a helyzet.

Lányok, ez valami féltékenykedés vagy miért jó ezt csinálni? (tisztelet a kivételnek!)



2017. aug. 11. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy retardálttal vagy együtt, tudsz róla?
2017. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Ezeket csak gyerekek csinálják.Felnőtt,érett emberek nem viselkednek így.
2017. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Fészbuk népe 15 évesek...
2017. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
27 éves a bnőm. Mit tudok csinálni, hogy ne legyen ez?
2017. aug. 11. 20:29
 5/22 anonim válasza:
55%
ott hagyod a jó fenébe. Szakíts vele mihamarabb, mert ez csak rosszabb lesz.
2017. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mond meg neki Ő is menjen találkozzon, beszéljen fiúkkal.
2017. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nagyon féltékeny!!

Lehet picit önbizalomhiányos is, és fél, hogy találsz nála egy jobb nőt, és lecseréled...

24L

2017. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mondtam már neki, hogy nincs oka féltékenynek lenni, nem érdekel más, csak Ő
2017. aug. 12. 10:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor szimplán csak önbizalomhiányos, és ki akar magának tulajdonítani, mint egy tárgyat
2017. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
27 éves férfi létedre benne maradsz egy ilyen kapcsolatban? Mintha 13 évesek lennétek, ne haragudj.
2017. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!