Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretitek megmondani a párotoknak, hogy kikkel beszélgethetnek/találkozhatnak?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömnél van ez a probléma, nálam is. A barátnőm megtiltotta, hogy egyes lányokkal nem beszélhetek, mert mérges lesz. Nem beszélgethetek, nem találkozhatok egyik volt osztálytársammal (ennek ellenére szoktunk beszélni, találkozni, mivel jóban vagyunk). Nem lehetek kedves más lányokkal (csak rokonokkal). Ha facebookon beszélgetek egyik lány ismerősömmel, nem írhatok smilet :) , mert szerinte ez azt jelenti, hogy tetszik nekem a lány és ez majdnem megcsalásnak számít. (volt is ebből hatalmas veszekedés). Már mondtam neki párszor, hogy vannak olyan lányok, akikkel jóban vagyok, barátok vagyunk, de ennyi, semmi több...

Nem csak nálunk van ez a probléma, sok ismerősömnél is ez a helyzet.

Lányok, ez valami féltékenykedés vagy miért jó ezt csinálni? (tisztelet a kivételnek!)



2017. aug. 11. 20:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
a bnőm 27éves, én 21 vagyok
2017. aug. 16. 15:39
 12/22 anonim ***** válasza:
Az most mindegy. 21 évesen is lehetne ennyi eszed, felnőtt férfi vagy.
2017. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Esetleg vidd magaddal amikor találkozol a barátaiddal, menjetek együtt szórakozni! Lehet az a baja, hogy nem ismeri őket. Ráadásul te 21 vagy ő meg 27, simán lehet, hogy attól fél, hogy lecseréled egy "fiatalabbra".
2017. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért csinálja? Azért, mert megteheti,ugyanis te hagyod :)
2017. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem hagyom, megmondtam neki, hogy miatta nem fogom megszakítani a kapcsolatomat pár ismerősömmel (sem).

Mondtam, hogy nincs oka féltékenykedni, de valamiért nem bízik bennem (nem adtam rá okot egyszer sem)

2017. aug. 30. 10:30
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez a csaj önbizalomhiányáról szól. Hatalmi játszmák... amíg tudod addig állítsd le.
2017. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Régebben, amikor összejöttünk, az első pár hónapban barátom is találkozott egy-két csajjal, meg beszéltek is folyamatosan. Sosem mutattam ki, de zavart. Aztán egyszer csak megmondtam neki, hogy sajnos nekem ez így most nem oké, mert nem értem. Főleg, mert ugye az én fejemben ez úgy nézett ki, hogy alig jöttünk össze, de számomra idegen lányokkal találkozik, és ez miért kell neki? Én nem vagyok elég? Meg még amikor beszélgettünk, szóba is hozta őket. Na ezt meg végképp nem értettem.


Aztán tök magától leállt vele. Nem tiltottam meg neki, hogy találkozzon/beszéljen másokkal, de ha tovább folytatta volna, szerintem megmondtam volna neki, hogy keressen inkább valaki olyat, aki ezzel rendben van. Mert én hiába kényszerítettem magamra, hogy ezt fogadjam el, nem sikerült, belül szarul éreztem magam. Lehet, egyszer már nem is fog érdekelni, ha esetleg még lesz ilyen, ez a pont lehet mindenkinek egyszer elkövetkezik az életében. Lehet, hogy egyszer én is ezt fogom csinálni, és úgy fogok rá nézni, hogy "ez tök természetes".

De akkor úgy voltam vele, hogy én sem csinálom ezt, meg nem is akarom, mert nincs rá szükségem, hogy számára idegen srácokkal találkozgassak, aztán vagy megmondom neki, vagy nem. De aztán lehet, egyszer szükségem lesz, nem tudom. Ha akkor megmondta volna nekem, hogy neki erre pedig szüksége van, akkor mondtam volna, hogy inkább folytassuk külön.


Én egyébként nem vagyok a titkolózásnak a híve. Ahogy írod, hogy az osztálytársaddal se találkozol, mert nem engedi, de ettől függetlenül csinálod. Miért nem keresel valaki olyat, aki ezzel tök okés és nem kéne ilyeneket eltitkolni? A barátnőd is találhatna magához valót, aki nem feltétlenül igényli más lányok társaságát is. Azért mondom, mert semmire nem jó ez a féltékenység, ezt azzal lehetne inkább megoldani, hogy mindenki megtalálja a párját ilyen téren is és akkor nem kell ezen összezördülni. Csak azért mondom ezt, mert lehet, ő mindig is ilyen féltékeny lesz, és a te részedről akkor ez áldozatot kíván, vagy különben veszekedni fogtok.

2017. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy ez miért zavarja, ahogy mondtad, ez tök természetes dolog, hogy a fiúknak vannak lány barátai és fordítva. Nem értem, hogy ezt miért nem lehet elfogadni. A barátnőm is találkozik számomra ismeretlen fiúkkal, ami nem baj, de ők is csak barátok és semmi több.

Lehet, hogy az a baj, hogy nem ismeri azokat a lányokat, akikkel beszélek vagy néha találkozok. Ha megismerné őket, akkor lehet nem lenne féltékeny.

2017. aug. 30. 10:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Exem beszélgetett a volt szerelmével titokban. Nem kellett volna titkolnia, csak úgy érezte, nem akar beavatni. Mindennapos flörtök, kb szexchat a volt csajjal. Lebukott. Megkérdeztem, őt szereti e, azt mondta nem. Megmondtam neki, hogy én ezt csak akkor hiszem el és akkor maradok vele, ha kizárja az életéből a csajt. Ez volt az egyetlen eset, amikor úgymond megmondtam, hogy kivel ne dumáljon. Nem is volt alaptalan, mert később otthagyott érte.
2017. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, kinek mi a természetes. Nekem nem volt az, mert én sem találkozgattam más srácokkal. Kinek mi. Simán lehet olyan párt találni, aki ugyanúgy gondolkozik ezen a téren. Nyilván, ha a barátnőd találkozik más srácokkal, akkor ne szóljon be. Az is előfordulhat, csak azért csinálja, mert te is találkozol lányokkal, ami nem felnőttes dolog, de hát ettől még csinálják sokan ezt a "dobálózást" hogy "ha te is akkor én is".


Én magamból kiindulva, ha ismerném az illetékes lányokat, nem lennék féltékeny.


19-es: de hogy tudtál ezen túllépni, hogy már egyszer flörtölgetett meg majdnem szexchatelt az exével? én utána nem bíztam volna benne.. meg hogy bukott le? gondoltad, hogy a tiltás megoldja? maga az ember nem változott, látod.. :/ sajnálom, remélem azóta találtál egy normális embert..

2017. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!