Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretitek megmondani a párotoknak, hogy kikkel beszélgethetnek/találkozhatnak?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömnél van ez a probléma, nálam is. A barátnőm megtiltotta, hogy egyes lányokkal nem beszélhetek, mert mérges lesz. Nem beszélgethetek, nem találkozhatok egyik volt osztálytársammal (ennek ellenére szoktunk beszélni, találkozni, mivel jóban vagyunk). Nem lehetek kedves más lányokkal (csak rokonokkal). Ha facebookon beszélgetek egyik lány ismerősömmel, nem írhatok smilet :) , mert szerinte ez azt jelenti, hogy tetszik nekem a lány és ez majdnem megcsalásnak számít. (volt is ebből hatalmas veszekedés). Már mondtam neki párszor, hogy vannak olyan lányok, akikkel jóban vagyok, barátok vagyunk, de ennyi, semmi több...

Nem csak nálunk van ez a probléma, sok ismerősömnél is ez a helyzet.

Lányok, ez valami féltékenykedés vagy miért jó ezt csinálni? (tisztelet a kivételnek!)



2017. aug. 11. 20:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20.: sehogy, azóta is minden kapcsolatomnál féltékeny vagyok az exekre és zéró tolerancia van a volt szerelmekkel való beszélgetéssel kapcsolatban. Csinált pár képet a telefonjával amiket megnéztem és pont írt neki a lány, aztán megkértem, hogy akkor mutassa meg az egészet (bár nem tekertem vissza hónapokat de a nagyját láttam). Meg akartam bocsátani, ezért mondtam a tiltást, de nem ment. Nem bíztam benne, ő meg ugye a csajba volt szerelmes, így ő lépett előbb. Összejöttek, több időre is, mint velem.

Azóta ilyen pasikkal nem cseszett ki velem a sors :D

2017. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ilyet a hisztis féltékeny önbizalomhiányos pitsák csinálnak


Egyébként rabszolga vagy, hogy úgy teszel, ahogy a barátnőd mondja?

2018. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!