Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, ha az új barátom sem mer teljesen őszinte lenni velem?

Figyelt kérdés

A volt barátom teljesen kikészített azzal, hogy a konfliktusok elkerülése érdekében azt mondta, amit hallani szeretnék, aztán legkésőbb amikor véghez vittük volna a döntést, visszakozott: igazából ő ezt nem akarja. Néha kisebb, néha komolyabb dolgokban is (mint például az összeköltözés). Emiatt egy idő után teljesen megingott a szavaiban a bizalmam, mindig kétkedtem, hogy most épp komolyan gondolja-e, amit mond, és ez nagy szerepet játszott a szakításunkban is.

Pár hónapja együtt vagyok egy másik fiúval, és szép lassan itt is előjön ez a probléma. Belátom, nem mindig reagálok megértően, ha nemet mondanak nekem, de hogy ennyire félelmetes lennék, azt nem hiszem. Észérvekre, kompromisszumra a lobbanékony természetem ellenére is képes vagyok.


Örülnék pár építő jellegű hozzászólásnak, mert úgy tűnik, bennem van a hiba..:(



2017. aug. 13. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Belátom, nem mindig reagálok megértően, ha nemet mondanak nekem"


Ez mit takar nálad? A második pasi csinálja ezt veled, szóval nem véletlen...

2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Semmit. Ő már rájött, hogy a nőkkel nem szabad őszintének lenni, csak azt lehet mondani nekik, amit hallani akarnak.
2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Van őszinte pasi?
2017. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha nekiesel a másiknak, ha nemet mond, meg nekiállsz hisztizni, akkor nem kell csodálkozni, hogy hazudoznak.


Én 5 évet éltem le hazugságban, mert a mostohaanyámmal nem lehetett ellenkezni, mert vagy napokra megsértődött, mint egy ovis, vagy kiabált, vagy nyavalygott.


Igen, benned van a hiba, ezek szerint.

2017. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindekettőtökben van hiba.


Te nem vagy megértő amikor valaki ellentmond neked. (Ha már a második pasi ilyen veled, akkor csak van a dologban valami.) Ez egy nagyon súlyos jellemhiba. Az ilyen ember tényleg ne csodálkozzon, ha hazudnak neki. Van egy mondás: "Nem az a sz*r ember, aki hazudik, hanem az, akinek hazudnak." Nem értek ezzel a szólással teljesen egyet, mert azért ez túlzás, de részben mégiscsak van benne egy kis igazság.


Viszont a barátod sem jobb. Milyen férfi az, aki a barátnőjének nem meri megmondani, ha valamit ő másképp gondol? Ha tudja, hogy ilyen rosszul reagálnál rá, akkor meg minek van veled? Egyik sem férfias viselkedés.

2017. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

ismerem ezt a helyzetet.

te váltod ki.

gondolkodj- én nem segítek

2017. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
AZ én barátnőm is ilyen, nem lehet neki néha igazat mondani, mert megsértődik. Néha a segítségen is megsértődik, hogy ne okoskodjak...
2017. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztosan benned is van hiba,talán nem bírod elviselni,ha másnak van igaza,vagy képtelen vagy tolerálni,ha valaki valamit máshogy gondol.Magyarul hisztis vagy és önfejű.Jó,hogy ezt beláttad.A következő lépés önuralmat gyakorolni.

A pasid meg nem egyenes jellem,ha így kerüli a konfliktusokat,az előző sem lehetett az.Valamiért mindig azonos fajta barátot választasz.Gondolkodj el,miért.

2017. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
másik oldal nem akar hozzászólni? Ha mindig ugyanaz a probléma akkor veled van a hiba
2017. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Belátom, nem mindig reagálok megértően, ha nemet mondanak nekem, de hogy ennyire félelmetes lennék, azt nem hiszem."


Ha ez azt jelenti, hogy ha bármiben nem ért veled egyet a férfi, akkor ledobod a hiszti-atombombát, akkor szerintem veled van a baj. Találkoztam ilyen nőkkel, de én ezt egy percig sem bírom elviselni. Pontosan két ilyen csaj volt, az első alkalommal (valahogy 2-3 hét után mindig azt hiszik, már nyugodtan nyomhatják) megköszöntem nekik az együtt töltött időt. Azóta mindkettő egy ilyen hazudozó, megalkuvó figura mellett kötött ki. Szóval bocs, ha kemény voltam, de szerintem a természeted miatt csak az ilyenek maradnak meg melletted.

2017. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!