Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, ha az új barátom sem mer teljesen őszinte lenni velem?

Figyelt kérdés

A volt barátom teljesen kikészített azzal, hogy a konfliktusok elkerülése érdekében azt mondta, amit hallani szeretnék, aztán legkésőbb amikor véghez vittük volna a döntést, visszakozott: igazából ő ezt nem akarja. Néha kisebb, néha komolyabb dolgokban is (mint például az összeköltözés). Emiatt egy idő után teljesen megingott a szavaiban a bizalmam, mindig kétkedtem, hogy most épp komolyan gondolja-e, amit mond, és ez nagy szerepet játszott a szakításunkban is.

Pár hónapja együtt vagyok egy másik fiúval, és szép lassan itt is előjön ez a probléma. Belátom, nem mindig reagálok megértően, ha nemet mondanak nekem, de hogy ennyire félelmetes lennék, azt nem hiszem. Észérvekre, kompromisszumra a lobbanékony természetem ellenére is képes vagyok.


Örülnék pár építő jellegű hozzászólásnak, mert úgy tűnik, bennem van a hiba..:(



2017. aug. 13. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legyél megértő vele szemben csak egyszer próbâld ki .Ha akkor nem hajlandó őszintén veled beszêlni akkor màr neked nincs mit tenned sztem .Legyél megértő és türelmes.Akkor legalàbb elmondhatod magadrol hogy te vàltoztàl hogy működjön a kapcsolat .Ennyi.Mindenkiban van hiba de sztem az sem különb aki csak okoskodik de vàltoztatni meg nem tud .:D
2017. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az őszinteség fontos dolog, de a kérlelhetetlenül előadott kívánságok, ha valaki próbál veled élni, nem biztos, hogy megértésre találnak. Nem akarnak veled konfliktust, mert nem érzik jól magukat benne. Szinte érthető. Ha felismered a problémát, könnyebb lesz megoldani is.
2017. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Senki sem őszinte teljesen.Szerintem nagyon sokan elcsodálkoznának ha hirtelen mindenki az igazat mondaná.
2018. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!