Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes ha a párommal minden nap együtt szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
A párom és én minden nap együtt vagyunk valamennyit,és ez így jó mindkettőnk nek ,de a szüleiknek nem tetszik hogy minden nap együtt vagyunk,lehet ezellen valamit tenni?Azt mondják ez túl korai meg ilyenek.
2012. febr. 13. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem természetes, ha ő nem így gondolja ezt.
2012. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
hány évesek vagytok ehhez ez is hozzátartozik,mert ha 14-17 évesek akkor valóban a másra kéne még koncentrálni,tanulásra,különórákra,sportra,barátokra stb.
2012. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
helyesbítek másra is,főleg 16 alatt
2012. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ő 23 én meg 29 éves vagyok
2012. febr. 13. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor abszolút nem értem a szülőket...én 20 éves korom óta élek a párommal,de a szülők csak támogattak benne
2012. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát már én sem értem a szüleit,nem tudom majd beszélgetek velük de hogy az én véleményem egy kapcsolatról mi,hogy megértik vagy nem nem tudom de ez nagyon maradi felfogás ami nekik van
2012. febr. 13. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy vágyakozol utána, de azért nem kell állandóan egymás nyakán lógni. ;)

Azt viszont nem értem, hogy ilyen korú embereknek mit szólnak bele a szülők az életükbe...? Sajnos én párom szülei is ilyenek voltak, és kiderült később róla, hogy ő bizony egy nagy-nagy gyerek még. (29 évesen is)

Nem is működött a kapcsolatunk.

2012. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát állandóan nem lógunk egymás nyakán mert hétköznap délelőtt ő dolgozik,de ami időnk van azt együtt szeretjük tölteni még ha minden nap is,jó fiatal ugye 23 éves,de tud már saját döntéseket hozni csak lehet ő neki kéne határozottaban felépnie a szülei ellen,mert nem sok kapcsolata volt még,meg az anyukájáék meg szokták hogy mindíg csak velük volt most meg olyan mintha féltékenyek lennének
2012. febr. 13. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, a hatáozottság nagyon sokat számít. Nálunk is valami ilyesmi volt a gond. Amit a szülők mondtak, azt az én párocskám úgy is tette. Egyszer egy komplett 1 hetes nyaralást mondtunk le, mert a szülők épp családi összejövetelt szerveztek csak úgy maguknak heccből. És persze nem fogadták el azt, hogy mi épp akkor szerettünk volna menni nyaralni, ezért volt képük elvárni, hogy lemondjuk a nyaralásunkat miattuk.


Persze párom is hülye volt, mert nem állt ki a saját akarata mellett, hanem mint egy engedelmes kiskutya, bólogatott.


Szerintem próbáld meg valahogy ösztönözni, hogy felnőtt ember ő is, és hogy előbb utóbb el kell amúgy is szakadni a családjától.


24/n

2012. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!