Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmön egyre több a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmön egyre több a "véletlen"sérülés. Hogy derítsem ki tényleg véletlen-e?

Figyelt kérdés

Nemrég óta vagyunk együtt 5 hónapja,de azóta már szinte két naponta szerzi magára a sebeket persze véletlenül de nem hiszem el,hogy tényleg ennyire nem figyelne oda.Szóval folyamatosan van valami égésnyom a hajgöndörítője miatt,aztán ha vasal is nincs olyan hogy ne égetné meg a kezét,ha süt valamit még ha vizet forral is lesz valami baja.A borotvával folyamatosan csinál "véletlen"vágásokat a lábán.Mindegy mit csinál az biztos hogy azzal lesz egy új sebe.Eleinte nem vettem komolyan,de most már kezd gyanús lenni.Vagy csak azért hiszem ezt,mert az előző barátnőm is bántalmazta magát?Hogy derítsem ki,hogy magának csinálja vagy tényleg véletlen?Általában ezek akkor történnek amikor nem vagyok vele.Rákérdeztem már,de azt mondta hogy ez csak véletlen.

23F


2017. aug. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Van bármi egyéb olyan jel, ami arra utalna, hogy lelki gondjai lennének? Ha nincs, akkor szimplán béna, ne legyél paranoiás.
2017. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen figyelmetlen vagyok, ráadásul a bőröm is nagyon érzékeny, ezért folyamatosan akad rajtam kék-zöld folt, karcolás, égésnyom, amikor észreveszem a tükörben sokszor azt sem tudom, hogy a francba került oda, mert nem is emlékszem rá.

Szerintem ha nincs egyéb jel arra, hogy mentálisan instabil lenne, akkor semmi okod, hogy ne hidd el, hogy tényleg csak ilyen bénázós.

2017. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szüleivel lakik?

Kérdezz rá a barátainál esetleg

Ha veled lóg, akkor is bénázik?

2017. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, rajtam meg állandóan kék-zöld foltok vannak, mert olyan vékony a bőröm, hogy ha beütöm akár az asztalba, már belilul.

A kezem állandóan elvágom főzéskor, 10/10 hozzáérek a forró sütőhöz...


Szóval nem feltétlen kell bántania magát, igen, van aki ennyire szerencsétlen.

2017. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!