Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik máshogy?

Figyelt kérdés

A barátnőm, amikor facebookon beszélgetünk, akkor teljesen elviselhetetlen néha, mindig ott veszekszik velem, ott szólogat be, nem annyira kedves, néha nem lehet elviselni. Amikor élőben találkozunk, akkor viszont nagyon kedves, aranyos, cuki és imádni való, szinte csak jót lehet róla mondani.

Nem értem, hogy miért ennyire más facebookon és élőben. Amikor facebookon veszekszünk és utána találkozunk, olyan, mintha ez a veszekedés meg sem történt volna.

Miért viselkedik máshogy? Ti is tapasztaltatok ilyet?

(ha számít a kor, akkor Ő 28, én meg 21)



2017. aug. 15. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ilyen voltam az exemmel. Mindig vitáztam vele facebook-on de személyesen nem volt semmi baj. Általában azok volt a problémák hogy ritkán válaszolt közben fent volt végig csak mást is csinált. Én meg ezt nem szerettem hogy ha van egy kis időm és tudtam vele beszélni akkor nem rám figyel hanem közben elkezd játszani a gépen vagy mit tudom én. Neten sokmindenből vitát lehet csinálni mert nem úgy hangzik ahogy azt te gondolod és könnyen félre lehet érteni.
2017. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja. Ott nem látod a mimikáját, az kissé személytelenebb verzió. Ott nem látod pont a reakcióit.
2017. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem használok facebookot, de tőlem rendszeresen megkérdezik pl.viberen, hogy mi a bajom és miért vagyok berágva ha nem használok smile-t. Közben általában semmi bajom nincs...
2017. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!