Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittike80 kérdése:

Lehet hogy sosem szeretett?

Figyelt kérdés
Van olyan itt a páromon kivül aki szereti a párját de nem szeret hozzá érni..a kezét se fogja meg...csók sincs...a szex is csak megtörténik úgy hogy csak éppen maga az aktus van.. nekem nem igazán jó és még csak meg sem kérdi milyen volt?

2017. aug. 15. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én ezt csináltam az exbarátnőmmel -meg voltak az előzményei-, akkor én már rég nem szerettem, csak beszari voltam szakítani.
2017. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk a kapcsolatunk elején is ez volt a helyzet...fontolgatom hogy ennyi volt...
2017. aug. 15. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyelj... lehet, hogy csak egyszerűen nem képes kifejezni ezt a részét az érzelmeinek. Persze ez nem mentség, ha ezen nem akar változtatni, akkor magára vessen.
2017. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te max az ürítő edénye vagy. Semmiképp sem a párja.
2017. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, csak szexre használ (megjegyzem azt is gyengén) és ennyi. Elképzelni se tudnám magam egy ilyen "kapcsolatban". Mások még a szeretőjükkel is sokkal gyengédebbek, intimebbek, nem hogy a barátnőjükkel... Nem.értem mi tart mellette.
2017. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigasztallak...mert a pasim ilyen . a testi kontaktus minimális felőle. Ő ilyen. Ha meg simiz engem akkor rögtön dagad neki odalenn.. és beszéltem vele erről.olybá tűnik hogy nagyon érzékeny e téren tényleg. Kérdeztem hogy idegen nő ha hozzáér mondjuk a karjához akkor is feláll rögtön ?! Erre nem kaptam határozott választ :-) szerintem ha jó csaj akkor biztosan...
2017. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!