Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondott ilyeneket volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyeneket volt barátnőm? Sosem szeretett?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy sosem szeretett, mindig is gáznak tartott? A mi kapcsolatunk nem volt különleges, csak kényszerből jött össze velem?

Ezzel kinek szeretne bizonyítani? Vagy mit? Mivel én tudom, hogy nem így volt.


2015. aug. 23. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már a "volt" bnőd, akkor minek foglalkozol te azzal, hogy ő mit mondott? Nem zártad még le a múltadat?

Lehet, hogy csak cukkol..vagy mit tudom én!

A lényeg, hogy ne foglalkozz azzal, amit mondott, mert nincs értelme, ő már nem hozzád tartozik!

2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól választottál,szép,nem semmik ezek a mai csajok,szakítás után még beléd is rúgott egyet?
2015. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
azért mondta, mert tudta, h te ezt elhiszed neki. :D neki nem érdeke, h megdugja egy olyan férfi, aki egyáltalán nem is jön be neki, szóval ez kamu, vagy marad az, h hülye, szóval mindegyik verzióból ő jön ki rosszul. :D remélem, h most már bírsz aludni, h levezettem, h egy hülyével voltál együtt. :) legalább csapolásra jó volt, nem? :) ez nyugtasson téged, megszabadított a felszabadult stressztől. :)
2015. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Azért mondta, hogy manipuláljon, hogy letörje az önbecsülésedet és hasonlók. De ha belegondolsz, ez eléggé fordítva sült el szerintem. Azzal magát minősíti, ha olyannal jön össze, akit nem is szeret, főleg ha még gáznak is tart. Kényszerből jött össze veled? Miért, valaki fegyvert tartott a fejéhez? -_- Vagy saját magát kényszerítette, mert nem talált jobbat éppen? Ez is őt minősíti...
2015. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!