Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti megcsinálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megcsinálnátok a fesztivált ez miatt?

Figyelt kérdés
Ha a férjeddel/barátoddal egy munkahelyen dolgoztok,és kiderül hogy ott egy másik nővel kever.Mindenki előtt megcsinálnád a cirkuszt,vagy hogy rendeznéd le ?
2017. aug. 16. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha ott meglátnám, gyanítom, hogy ha nem is akarnék fesztivált csinálni, nyilvánvaló lenne, hogy megbántottak, mert nem nagyon vagyok képes az érzelmeimet kontrollálni, szóval tuti lecsordulna néhány könnycsepp. De balhézni nem balhéznék ott, azzal csak magam alacsonyítanám le. Otthon, kettesben viszont megkapná, amit megérdemel. Ki is dobnám a lakásból (esetemben tényleg jogom van rá, mert az én tulajdonom). Plusz elég kínos lesz nekik a lebukás után a melóhelyen, már ha normális munkatársak vannak, mert akkor ott csámcsogna mindenki a k...n meg a hímringyón.
2017. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeretem a nyilvános cirkuszt, így is elég kényelmetlen lenne, hogy az egész munkahely előtt, megaláz.


De otthon, elbeszélgetnék vele, hogy mi romlott el és miért tette ezt, elég alaposan... és a nővel is.


Ha meg ezt, képes lenne a férjem megtenni velem, hogy így megaláz, ráadásul a munkahelyemen, minden további nélkül beadnám a válást.


Nem tűröm, ha kihasználnak, vagy hülyét csinálnak belőlem, senkitől, főleg nem a férjemtől.

2017. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem akarnám, hogy hetekig az legyen a téma.

Amikor négy szem közt vagytok, akkor viszont az első legyen, hogy kidobod. :)


21/L

2017. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt képes vagyok uralni az érzelmeim, másrészt csak én lennék szánalmas, ha mások előtt cirkuszolnék, szóval egész biztosan nem rendeznék jelenetet. Később sem valószínűleg, de egy másodpercig sem maradnék egy ilyen ember mellett, nem érdekelnének a kifogásai.
2017. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Csak kidobnám egy szó nélkül, nálam ezt nem lehet kimagyarázni.

25/N

2017. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám, nem érdekelne a magyarázkodás. Kevés ennél megalázóbb helyzet van. Azt azért elintézném, hogy a munkahelyen ezentúl egyik se érezze jól magát.
2017. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem járatnám le azzal magam, hogy nyilvánosan cirkuszolok. Szépen összepakolnám a cuccait és kiraknám a kapuba, nem akarok én a boldogsága útjában állni. Onnantól kavarhatnak nyugodtan.
2017. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért voltam erre kíváncsi,mert ismerek ilyet.És nyilvánvaló mindenkinek,meg a feleségnek is,hogy 2-3 nő volt.És mivel ti azt írtátok,hogy kidobnátok,ez a nő nem tette meg.És ezzel kapcsolatban azt nem értem a feleség szempontjából,hogy lehet úgy dolgozni egy helyen,hogy közben tudom hogy meg vagyok alázva,megsértettek,tud mindenki mindent,teljesen hülyének néznek,és már csak azért se dobom ki a pasast.Vagy már csak bosszúból se rakta ki ? Mert nekem is volt ilyen,hogy megcsalt az akkori párom,a nő abban reménykedett hogy szétmegyünk,már csak azért se szakítottam,vártam,a nő jól szarul érezte magát,aztán csak később lett vége.De az hogy több eset után se rakjam ki,az nagyon nem normális.És itt nem száz milliós vagyonról beszélünk,de biztos hogy a nő a pénzt is nézi,de ennyire fontosabb a pénz,mint hogy megaláznak ?
2017. aug. 16. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen. Miert legyek tisztelettel iranta, ha o nincs irantam? Utana kidobnam.
2017. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem rendeznék nagyjelenetet mindenki előtt. Nem tartozik rájuk és szerintem nem is kiváncsiak rá, kellemetlen nekik.

Négyszemközt is cak higgadtan elmondanám, hogy mehet amerre lát.

2017. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!