Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is megcsinálnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megcsinálnátok ezt vele? L/19

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Többször volt már, hogy a megbeszélt találkozónkra nem jött el mert, hogy elaludt.. ami persze nekem nagyon rosszul esett volt, hogy bőgtem is, hogy erre nem képes, hogy ennyire se tisztel. Mostanában már nem volt ilyen, erre tegnap megint eljátszotta ezt, legszívesebben elmentem volna hozzá és felpofoztam volna. Megbeszéltük, hogy akkor ma este találkozunk, de gondolkozok rajta, hogy megszívassam e, hogy nem megyek el szerintetek?

2014. okt. 14. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
ne haragudj de hogy bírsz ilyen fiúval együtt lenni aki ennyire szarik rád :D
2014. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Semmi értelme. Ő szétszórtságból teszi (nem igaz, hogy nincs ébresztő a telefonján), te pedig direkt. Nem mindegy. Dolgozik, és amiatt fáradt? Vagy lehet, nincs kedve veled találkozni, és így koptat le olykor? Persze amennyiben úgy látod, csak szórakozik veled, elérhetetlennek akar tűnni, hogy jobban fuss utána, nem menj el a randira. Se ma, se soha.
2014. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos, hogy nem játszmáznék.. de az is biztos, hogy egy ilyen srác nem lenne a pasim, miután nyilvánvalóan sz*rik a fejemre. Te tudod, megéri-e neked ez az egész..
2014. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez az alsó tagozat, ha ilyen játszmákba belemész. Legyél nyílt és egyenes: Még egyszer megteszed ezt velem, VÉGE. És akkor tényleg legyen az! Meglátod, a büdös életben többé nem teszi ezt meg veled, ha szeret. Ha meg igen, akkor annyit is ért. Nem kell ovis szintre menni és játszmázni, az csak időpocsékolás! N31
2014. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez miért tiszteletlenség? Lehet, hogy fáradt volt, és azért aludt el. A mai lányok miért várják el a barátjuktól, hogy ugorjon, ha ők azt akarják?
2014. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanilyen helyzetben voltam a férjemmel. Hát igen ez egy nagyon nehéz dolog, az én férjem bebizonyította, hogy nem azért csinálja ezeket a hülyeségeket, mert nem tisztel, ő egyszerűen ilyen alkat, sokat változott, 11 éve vagyunk együtt. De arra azért készülj fel, hogy hosszútávon sem könnyű az ilyen emberrel együtt élni, mert minden mást is elfelejt, nem is akarja megcsinálni a dolgokat, itthon a háztartásban alap, hogy ő csak a rendetlenséget csinálja, én pedig mindent pakolok el utána. Rettenetesen szétszórt, de azért most már ilyet nem csinál meg, hogy nem jön oda találkozóra, csak mondjuk egyáltalán nem akkor jön haza, amikorra mondta, stb., szóval ha ezeket nem bírod, akkor hagyd el. És persze annak is megvan az esélye, hogy nem vagy neki annyira fontos, ezt így látatlanban nem tudom megsaccolni sem.
2014. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de nem egy fárasztó munkát végez. Már máskor is mondtam neki, hogy többet ezt ne csinálja mert vége, és akkor egy darabig nem is csinálta, de most megint. Az a baj, hogy nagyon szeretem, pedig már annyiszor elhatároztam, hogy szakítok vele, annyira nehéz :(
2014. okt. 14. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem az ugrást kell elvárni, tévedsz. A mai modern világban azt mondani, hogy elaludtam, szerintem több, mint kamu. Ma már minden, lassan a párna is képes ébresztésre, ha valaki fel akar kelni időben. Ha meg nem akar találkozni, akkor azt meg lehet mondani, írni, üzenni, akármi. Igenis, egy férfi tisztelje annyira a nőt, hogy nem ülteti fel egy randin, pláne nem rendszeresen! A férfi fordított helyzetben hogy érezné magát? Ott vár, mint a .... és a párja sehol!
2014. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nagyon szeret már kezem is megkérte meg érzem is, de mégis ezt csinálja, mindig késik vagy el se jön, utána meg könyörög, hogy bocsájtsak meg
2014. okt. 14. 15:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy él, ahogy választ. Ahogy az egyik válaszadó is mondta, házi nénije lett valakinek, aki nem tiszteli annyira, hogy figyeljen rá, de neki ez így megfelel. Választasz, hozol egy döntést és utána viseled a következményeit, ilyen az élet. Ha azt választod, hogy vele maradsz, akkor ez ennyi, meg fog még történni, hogy csak vársz és vársz. Mert ezt választottad. TE, nem ő.
2014. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!