Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte teljesen tönkretettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte teljesen tönkretettem a kapcsolatom, szerintetek helyrehozható még?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt,az utóbbi néhány hónapban viszont hagytam hogy teljesen eluralkodjon rajtam a depresszió és sokszor kiborultam,sírtam,az összes közös programunkat valamilyen veszekedéssel megmérgeztem. Ő ráadásul a negatív dolgokat nagyon benn tartja,szinte sose felejt el semmi ilyet,minden nyomot hagy benne.Nemrég a közös nyaralás alatt is többször veszekedtünk,nyomós ok nélkül kiborultam,bőgtem. Most külön vagyunk egymástól és a következő hetekben is külön leszünk,ma beszéltünk és azt mondta,szégyelli magát,hogy így érzi,de egyszerűen most jó neki egyedül,nélkülem,kevesebbet akar beszélni és ha beszélni kezdünk,már azon gondolkodik,mikor lesz újra vita,sírás. És hogy egyik pillanatban ugyanazt a szeretet érzi,mint korábban a másikban meg mintha csak egy barátja lennék. Nem dühös,nem haragszik,semleges érzései vannak és besokallt,nélkülem akar lenni most,de mégis szégyelli magát emiatt. Ezt is nehezen merte elmondani,mert gondolta,hogy újra kiborulok és sírok,de nem ez lett,kulturáltan megbeszéltük és elmondtam neki,hogy megértem az érzéseit,tudom hogy elrontottam. Valóban rádöbbentem már néhány napja, hogy borzalmas amit műveltem, de most kicsit reményvesztettnek tűnik ez a dolog, bár még nem teljesen,az alapján,hogy most is meglepődött a normális reakciómon illetve azt mondta, ő is érzi úgy, hogy ez még lehet jó, csak aztán a következő pillanatban meg megint fél attól,hogy mi lesz a következő veszekedés ürügye. Szerintetek,ha a normális viselkedésemet folytatom és visszatérek önmagamhoz,ezt még helyrehozhatom,vagy valószínűleg már visszafordíthatatlan károkat okoztam? Nagyon szeretem őt természetesen,megtennék mindent,amit csak lehet. Mindketten 21 évesek vagyunk,én vagyok a lány. Köszönöm előre is a válaszokat!
2017. aug. 16. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi biztos helyrehozhato, de az ilyen viselkedes hosszu tavon tenyleg tonkretesz mindent. Sok modszer van amivel segithetsz magadon hogy jobban tudd kezelni az erezelmeidet, erdemes megtanulni parat, ugy nem lesz gond.
2017. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hajlamos vagyok túlkomplikálni a dolgokat és ilyenkor enyhe depressziót okozok magamnak. Volt már egyszer ilyen,akkor is az akkori barátom kapta az ívet,annak is meglett az eredménye. Nem tudom mi okozza ezt,borzalmas,de ahogy abból is szinte egyik napról a másikra másztam ki,ez is megkezdődött bennem helyrejönni,de a kapcsolatban meg pont most bukott ki ő. És az a legrosszabb,hogy tényleg megértem és tudom mit kell másképp csinálnom,csak remélem az érzései nem szűnnek meg addig.
2017. aug. 16. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Most akkor mi a kérdés? A szakítás okán már te magad is rájöttél, hogy egy ostoba, kamasz-szinten lébecoló érzelmi analfabéta vagy, akivel nem lehet párkapcsolatot működtetni.

Pszichológus. Pont.

2017. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk,csak nekem kezdődik az iskola jövő héten,neki még gyakorlata lesz szeptember első heteiben,erre utal a külön vagyunk és leszünk még néhány hétig. A kérdés,hogy a kapcsolat még rendbehozható-e vajon vagy borítékolható a szakítás?
2017. aug. 16. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Ezt csak ő tudja.


Nekem nem kellenél, kislány.

2017. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre próbáld pihentetni az egészet, ő is kicsit nyugodjon le meg te is. Dolgozz magadon, hogyha újra összekerültök, ilyen többet ne forduljon elő.
2017. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!