Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható vagy sem?

Figyelt kérdés
Kb fél éve találkoztam egy latino férfivel. Ő az elejétől fogva teljesen belémzúgott. Én először megriadtam mert alig 2 hónap ismerettség után meg akarta kérni a kezemet és családot tervezett velem. Kicsit lehűtöttem mert mondtam hogy nem szeretném szt mert a mi kultúránk másabb. Aztán meg tervezte, hogy elmegy Malagára, de fontolóra vette, hogyha alakul valami velem, akkor marad. Én nem akartam őt visszatartani, ezért nem mondtam neki azt, ne menj maradj velem. Én sajnos a munkám miatt nem tudtam volna vele tartani. Miután elutasítottam a gyűrűt megszakította velem a kapcsolatot. Én viszont beleszerettem, és kimentem elé a repülőtérre hogy elbúcdúzzak tőle. Mikor megölelt, majdnem megcsókoltam, de visszafogtam magam, mert nem akartam magamnak fájdalmat okozni hisz sejtettem nem fog ittmaradni. Aztán a repülőről még felhívott hogy én vagyok az egyetlen nő, akit szeretne. Én meg ilyen f@xságot mondtam neki, hogy ha akar kereshet ott magának mást. 2 hónapra elment, közben találkoztam mással , mert nem hittem, hogy valaha is visszajön +készültem hajóra dolhozni. Tévedtem mert visszajött. Kevéske időt tudtunk együtt tölteni. Mert dolgoztam tanultam. 2 hómap múlva visszament Malagára. És onnan kesergett, hogy lehet hiba volt kimennie. Rá 2 hónapra visszajött. Akkor sem taliztumk túl sokat főleg én mentem hozzá, de ő annyira nem látogatott el, hozzám a távolságra hivatkozva. Meg a hidegre. Most elég f*sul érzem magam, mert érzem hogy megváltozott a hozzám való viszonya. Ha visszatekerhetném az időt pár dolgot biztosan máshogy csinálnék. Gyötör a lelkiismeret, hogy gyakorlatilag én szúrtam el az egész kapcsolatunkat...

2017. jún. 24. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez jó, van mit tanulni a latin férfiaktól. Nem csoda, hogy annyi nő szereti őket. Pont azt mondják amit hallani akarnak, ömlengenek és hízelegnek össze-vissza és a végén még a nő hibáztatja magát, hogy nem úgy jöttek össze a dolgok. :D

De azért ellátogatni nem tud hozzád, az imádott nőjéhez akire egész életében várt, akiért a csillagokat is lehazudná (vagy hozná?) az égről, akivel örök boldogságban képzeli el további élete minden percét mert ugye hideg van.

2017. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, hogy milyen ügyesen kitöltitek a szabadidőtöket. Szerintem nem kell itt semmit helyrehozni. Ez most is jól működik. Megy az évődés, leköti a gondolataidat. Így azért nem olyan unalmas az élet, igaz. Sok sikert az ibériai bikádhoz. Esküvőre majd hívjatok, ha lesz ingyen kaja, pia. Köszi.
2017. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárhogy is van, talán csak az fáj, hogy nem próbáltad ki a helyzetet.Sajnos mindig ez kíséri legtovább az embert.


A találkozgatásokat hagyd el.Mert az mindig csak fel fog kavarni, mire egy kicsit elnyugodnál.


Te ész-nő voltál/vagy,önuralommal.Ő hirtelen,érzelem ember.Ki tudja,valaha is elég lett volna- e ennyi őbelőle hosszabb távon a mindennapjaitokhoz? Lehet túl impulzív és nem alkalmas stabil,hosszútávú, állandó lelkiállapotokra.


A "meg nem élés" fájdalma a kulcs.Te korrekt voltál.Ne bántsd magad.

2017. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon nagyon nevetek, mit nevetek, kacagok, hogy az utolsó válaszoló szerint a kérdező "ész-nő":)))))))


Aha, az ész és az intelligencia az első, ami eszünkbe juthat erről a kérdésről.:)))))

2017. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

/4 Szerintem nagyon jó, hogy itt vagy.Vártunk.Én kifejezetten élvezem.

Jó piszkálódást. :D

2017. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne csodàlkozz hogy nem lessz lelkes ha vissza is utasitottad !Ha szereted még akkor mond el neki ennyi!
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!