Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyrehozható még egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható még egy ilyen párkapcsolat vagy felesleges próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy a barátom elkövetett egy csúnya dolgot, kb. 4 napig nem is voltam rá kíváncsi.

(Anyukámmal volt nagyon tiszteletlen.)Hiába hívott tucatszor, nem válaszoltam neki. Először szakítani akartam, aztán megenyhültem, mert mégiscsak szeretem. Mondtam neki, hogy teljesen meg kellene változnia, ha szeretné, hogy együtt maradjunk. Újra fel kellene építeni a kapcsolatunkat az elejéről, engem is jobban kellene tisztelnie, valamint a családomat is. Vannak ugyanis olyan problémáim, hogy teljesen azt érzi, bármit megtehet velem. Értem ezalatt, ha pl. dolgozom, vagy máshol van elfoglaltságom, akkor is jogosnak tartja, hogy felhívjon és nekem fogadnom is kell a hívását, különben szemrehányóan számonkér. A felvetésemre azt válaszolta, hogy neki nincs már ideje arra, hogy kapcsolatot javítgassunk, amúgy is szerinte az nem a szerelemről szólna.(Hát miről, kérdem én?)

Mit tanácsoltok, mit tegyek ebben a helyzetben?


2016. okt. 1. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Egy Önbizalom hiányos kis gyökér. Az már mindent elárul, hogy a szüleiddel hogy viselkedik. Na de ha mazoista vagy hajrá! Maradj vele. ;)
2016. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ő részéről nincs igény a kapcsolat megjavítására, felesleges próbálkozni vele.
2016. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Egy kapcsolathoz (és annak megjavításához) két ember kell!
2016. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neki így teljesen megfelel, szerinte belefér a kapcsolatba a veszekedés. Szerintem nem.


Köszi az eddigi válaszokat.

2016. okt. 1. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A vita belefér, a legtökéletesebb kapcsolatba is kell. De ha neki nincs ilyenekre igénye, azért hogy Neked jobb legyen, akkor hagyd menni és tedd túl magad rajta. Nem éri meg hogy szenvedj miatta
2016. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:

Akár egy-egy veszekedés is belefér, de az oka és a rendszeressége nagyon nem mindegy.

Ha nem tisztel, minek erőltetni? Minden emberi kapcsolat alapja a tisztelet.

2016. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szerinted teljesen meg kell változnia, akkor nem őt szereted, hanem azt akit szeretnél belőle faragni.

Ő meg ezt nem akarja, szóval nem látom miért kellene itt erőlködni bármiért is?

2016. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem erőlködök semmin és nem szeretném őt megváltoztatni alapjaiban. Azt szeretném elérni, hogy ne gondolja azt, bármit és bármikor megtehet velem. Nekem is van magánszférám, ami neki nem tetszik. Szerinte ilyen egyszerűen nincs egy kapcsolatban.
2016. okt. 1. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:
" Mondtam neki, hogy teljesen meg kellene változnia, ha szeretné, hogy együtt maradjunk."
2016. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem... Leírtuk kb6an, hogy egy gyökér és hagyd ott. Ha te nem akarod, akkor ne is haragudj, de minek "sírsz" itt? :)
2016. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!