Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha mindenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindenen veszekszünk?

Figyelt kérdés

Elsősorban elmondanám hogy nem szoktam ide írni, de annyira tanácstalan vagyok hogy mindenképpen szeretnék mindenki véleményét meghallgatni, tehát köszönöm annak aki hajlandó elolvasni a regényemet:


Párommal 5.hónapja leszünk együtt szeptemberben. Gyakorlatilag friss kapcsolatról van szó,amikor még mindennek jól kellene működnie,de egyszerűen a kezdetektől fogva rendszeres a veszekedés,szinte heti szinten 2-szer.

Nagyon különböző jellemek vagyunk,sajnos a távkapcsolat is rányomja erre a bélyegét,de ennyi balhét. még ez sem indokolja. Számtalanszor mondtam neki ha nem változik,nem folytatom ezt vele tovább,-de mivel százszor fenyegettem meg már vele,így következmény nélkül nem érzi a súlyát. Rengetegszer határoztam el magam,aztán kérlelte vissza magát újabb veszekedéssel. Soha nem lát be semmit,és nem vagyunk már tizenévesek hogy ezt játszuk. Eltérő az életvitelünk, én vagyok a visszafogottabb, az otthonülősebb tipus.

Nem vonz a stílusa. Nekünk nincsen másunk csak az érzelem.


Mai események:

Reggeltől estig dolgoztam ,amikor tudtam adtam életjelet interneten vagy amikor nem voltam közelembe telefonáltam neki. Hazaérve megírtam mit csinálok épp. Miatta siettem vissza,hogy vele lehessek,de azzal fogadott hogy hányszor telefonáltam és biztos sántikálok valamibe. Felhozott mindent amit csak lehet, a céges ügyeit, az anyagi helyzetet...


Egyszerűen nem érti nekem nincs olyan dokgokra pénzem amiket ő akar,(meg nem is vagyok az a tipus aki éjszakába jár) ami erőmből kitellik azt megteszem de iskola mellett ez nehéz. Fáj hogy ennyire anyagias,hogy kiforgat mindent,bánt és hogy lézi azt ahol lakok! Simogatást vár arra ha támad.

Túl eltudnak durvulni a viták.



Nagyon összevesztünk. Kibékülnétek vele ha ettől eltekintve szeretitek?


19/L


2017. aug. 17. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem a szerelem. Bocsi, az legalabb ket ev UTAN jon. Ez csak vagy, vonzalom, mit tudom en mi. Ez csak rosszabb lesz. Szakitsatok most h tiszta lappal kezdd az uj tanevet.
2017. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerelem 2 év után? Legfeljebb némelyik embernél akkor válik szeretetté. Szerelem nélkül senkivel se jönnék össze. Szerelemre épüljön minden!
2017. aug. 17. 19:57
 13/22 anonim ***** válasza:
Fogadj meg egy tanácsot, SOHA ne legyel olyan emberrel aki nem tud bocsanatot kerni.
2017. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
MENEKULJ!
2017. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megváltoztatni, és ennél csak rosszabb lesz a helyzet idővel.
2017. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Pff, nem. Akkor jon el az igazi szerelem, amikor a szerelemnek csufolt hormonloket lecseng. Amirol te beszelsz az vagy, vonzalom, izgalom, lelkesedes es kivancsisag egyvelege. Meg nem voltal igazan szerelmes, de ha megtalalod a megfelelo embert te is ezt fogod erezni.
2017. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Voltam szerelmes,mint előző páromba mint másba. A fellángolás legfeljebb a 2 hetes kapcsolatoknál érvényes! Arról a kezdeti löketről beszélsz te.
2017. aug. 17. 21:11
 18/22 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem. Most leszel csak igazi felnott. Van egy ot honapos veszekedes meg egy tiniszerelem a hatad mogott. De oke, akkor szenvedj es ringasd magad abba hitbe, h te aztan tudod mi a szerelem. A bizonyitekaid lehengerloek - ja nem, most is egy total egyertelmu helyzeten tiprodsz.


Figyelj, nem az a baj h vmit nem tudsz, mind igy kezdtuk, az a baj h nem akarsz fejlodni.

2017. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igazából, a leírtak alapján nen értem, hogy miért vagytok együtt.
2017. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tehát ha előtte volt egy 4 éves kapcsolatom akkor belé csak 2 év után szerettem bele, majd 4 év után mikor kétszer ennyire kellett volna neki is imádnia csak úgyszerelemből ment máshoz? Igen nem értem vele minek folytatom ha nem is hasonlítunk semmiben,dd mindennek van alapja!
2017. aug. 18. 06:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!