Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő:

16 éve vagyok párkapcsolatban, leszámítva a kisebb-nagyobb vitákat jól megvagyunk, mondhatni tökéletesen kiegészítjük egymást. Egy valamit nem tolerálok, az pedig a megbízhatatlanság. Párom az utóbbi kb.2 évben azt játsza, hogy elmegy inni a haverokkal, közli hogy mikorra ér haza és általában haza is ér, csak 3-4 de van hogy 5 órás késéssel. Nem, nem nővel van. Hívtam most hogy várjam-e meg vagy aludjak (arra kért várjam meg) és elnyomódott a zsebében a telefon, pasikkal van. A múltkor egy ilyen durvább kihágása után nagyon összevesztünk, akkor azt mondta megváltozik, mert nem akar elveszíteni. Erre ma elment, bár kifejeztem a nemtetszésem, azt mondta bízzak benne. Holnap dolgozik, azt mondta este 10-re itthon van. Ez nyilvánvalóan nem igaz, már 2 órát csúszik.

Nagyon elegem van már ezekből a görbe estékből és ráadásul ő is azt mondta, hogy fordított esetben neki is nagyon rosszul esne és igazam van.

Viszont nekem most nagyon elöntötte a fos az agyam, nem akarom úgy leélni az életem hogy mindig meg vagyok bántva és úgy érzem, hogy a nekem tett igéretek fele annyira nem fontosak mint az ivócimborák. Viszont mégis csak 16 év, amit nem szívesen dobnék ki az ablakon. Ti mit tennétek? Szívem szerint kizárnám a lakásból, egyelőre képtelen vagyok lenyugodni.


2017. aug. 18. 00:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Ismerkedjel mas pasikkal,ot meg rugd ki.


N

2017. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%

Marha egyszerű: nem kérdezősködnék mindenféle időpontok után, hogy aztán stopperral várjam az ajtóban. Ha valaki lazít, akkor lazít és kész.


Béverzió: tovább szívom a kontrollmániás házisárkányoknak a papucsférjektől is kijáró brét és panaszkodok a gyakorin a féjem (később a férfiak) megbízhatatlanságáról. Később meg arról, hogy "az a mocsok még lapátra is mert tenni... engem!"


Szóval, vannak alternatíváid, no. Rághatod te is, meg a "sorstárs" válaszolók is!


Majd még benézek! ;)

2017. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Mi ha barmelyikünk is bulizni megy, nem szokas bejelenteni, hogy mikor megyünk haza. nekem ez fura. maradunk, amíg jól erezzük magunkat.
2017. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

Pár napra kiraknám a szűrét ez után, kicsit gondolkodjon el, hogy kivel szótakozik, megleckéztetésképp. Majd utána leülnék vele, hogy akkor hogyan is képzeli el a jövőt és mik lesznek a következményei, ha megint nem tartja a szavát.

Ez szerintem is egyszerűen megbízhatatlanságra vall és nem csodálom, hogy kiakadtál. Nem is értem, miért kell egyes felnőtteknek úgy viselkedniük, mint valami rossz gyerekeknek, akiket meg kell nevelni drasztikusabb eszközökkel?! Maguknak provokálják ki...

Mindig ilyen volt a 16 év alatt, vagy ezt a szokását mostanában vette fel?

2017. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#12

Az a baj, hogy ha valaki ígéri magát valamikorra, én meg készülök, aztán 5 órával később érkezik, b..hatjuk az egészet. Én nem vagyok kontrollmániás, a párom is oda megy, ahová neki tetszik, de ha nekem ígér valamit, akkor azt tartsa be a büdös istenit, mert én is betartom, amit megmondok. Akkor mondja azt, hogy majd jövök, cica, én meg eldöntöm, lefekszem-e alukálni.

2017. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám magam azért házisárkánynak, mert szeretem tudni, hogy KÖRÜLBELÜL (azaz még 1 órás késés is előfordul, azért nem pampogok) mikor ér haza a párom akivel együtt élek. Szerintem ez így a normális.

Fordított esetben ő is elvárja tőlem ugyanezt, mert szerinte is így a normális. Ha valaki meg azért pattint valakit mert jogosan megemlíti, hogy "b.@szki, azért az 5-6 órás késés nem fér bele ha már megigérted hogy időben hazajössz.", akkor az roh@djon meg egyedül és akkor azt csinál amit akar. Szerintem ez egy normális kapcsolatban nem így működik.

2017. aug. 18. 09:21
 17/21 A kérdező kommentje:

#16! Mindig hajlamos volt arra, hogy "benézze az órát", de 1-2 órás késések voltak, amikért nyilván nem szólok ha otthon várom. Az még belefér. Ha a városban találkozunk akkor nem késik, maximum csak akkor ha dugó van. Lehet azt gondolja, hogy ha otthon vagyok nekem úgyis mindegy.

Mindenesetre ma elmegyek én is a barátaimmal (normál esetben együtt mennénk), aztán majd valamikor hazaesek ha lesz kedvem.

2017. aug. 18. 09:25
 18/21 anonim ***** válasza:
írd meg majd, hogy sikerült a visszavágó :D
2017. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Velem is csinálták már ezt és tényleg úgy gondolom ,hogy ez tisztelet kérdése . Ha ígér valamit elvárom ,hogy tartsa be és ,ha késik legalább szóljon. Ne az legyen ,hogy várom és órák múlva se jön és azon idegeskedek történt-e vele valami aztán haza jön órák múlva és nem érti mi a bajom . Mindenképp ír ,hogy mi történt . Hogy fog reagálni rá. Azért mondj neki te is egy időt amire haza érsz ;)
2017. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mo a helyzet azóta?
2017. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!