Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő:

16 éve vagyok párkapcsolatban, leszámítva a kisebb-nagyobb vitákat jól megvagyunk, mondhatni tökéletesen kiegészítjük egymást. Egy valamit nem tolerálok, az pedig a megbízhatatlanság. Párom az utóbbi kb.2 évben azt játsza, hogy elmegy inni a haverokkal, közli hogy mikorra ér haza és általában haza is ér, csak 3-4 de van hogy 5 órás késéssel. Nem, nem nővel van. Hívtam most hogy várjam-e meg vagy aludjak (arra kért várjam meg) és elnyomódott a zsebében a telefon, pasikkal van. A múltkor egy ilyen durvább kihágása után nagyon összevesztünk, akkor azt mondta megváltozik, mert nem akar elveszíteni. Erre ma elment, bár kifejeztem a nemtetszésem, azt mondta bízzak benne. Holnap dolgozik, azt mondta este 10-re itthon van. Ez nyilvánvalóan nem igaz, már 2 órát csúszik.

Nagyon elegem van már ezekből a görbe estékből és ráadásul ő is azt mondta, hogy fordított esetben neki is nagyon rosszul esne és igazam van.

Viszont nekem most nagyon elöntötte a fos az agyam, nem akarom úgy leélni az életem hogy mindig meg vagyok bántva és úgy érzem, hogy a nekem tett igéretek fele annyira nem fontosak mint az ivócimborák. Viszont mégis csak 16 év, amit nem szívesen dobnék ki az ablakon. Ti mit tennétek? Szívem szerint kizárnám a lakásból, egyelőre képtelen vagyok lenyugodni.


2017. aug. 18. 00:13
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői reagálásért, de nem találtam meg a kérdésem. :D


Igazából én azután eléggé megbetegedtem, így nem volt alkalmam "visszavágni". Nagyon csúnyán összevesztünk utána, mert nem értette mi a bajom és még jobban felidegesített. Volt egy komoly beszélgetésünk amikor megigérte, hogy többet ilyet nem csinál, kíváncsi leszek. Mondtam, hogy 1 húzása van, utána máshogy mennek majd a dolgok és én is azt csinálok amit akarok és akkor jövök amikor akarok. Mivel nem tetszett neki, így gondolom tartja magát ahhoz amit megigért.

2017. szept. 13. 14:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!